• 0
Téměř před měsícem Choceň deklasovala Horní Jelení 9:0. A stejným výsledkem porazila ve 23. kole přeboru Pardubického kraje také Dolní Újezd. Výraznou postavou utkání byl Lubomír Myšák, který dal pět branek. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Pusťte si sestřihy z dalších soutěží

Exhibice, debakl či dobrý trénink. Všemi těmito výrazy se dá zhodnotit vysoká výhra Chocně nad Dolním Újezdem.

V duelu 23. kola se dařilo hlavně útočníku Lubomíru Myšákovi, který má v poslední době výbornou formu. Před měsícem dal šest gólů Hornímu Jelení, minulý čtvrtek vstřelil tři branky Pardubičkám a do sítě Dolního Újezdu se trefil pětkrát.

Poprvé se Myšák prosadil ve 14. minutě, kdy jeho hlavička zapadla přesně k pravé tyči. Druhý gól vstřelil z blízkosti ve 38. minutě, hattrick však zkompletoval až po poločase.

První pětačtyřicetiminutovku sice Choceň vyhrála o tři branky, snažit se však nepřestala ani ve druhé půli. Ba naopak!

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Myšák ve druhém poločase zaznamenal další tři branky, gólově se prosadili i jeho spoluhráči, a Choceň tak nakonec vyškolila oslabený Dolní Újezd 9:0.

Přestože Choceň občas rozdává soupeřům hodně gólů, na postup do divize její výkony ale nejspíš stačit nebudou. Choceň se totiž momentálně nachází na pátém místě tabulky a na první Holice ztrácí sedm bodů.

Výsledky 23. kola: Holice - Moravská Třebová 2:0 (0:0), Lanškroun - Chrudim B 0:1 np (0:0), Choceň - Dolní Újezd 9:0 (3:0), Hlinsko - Žamberk 1:2 (0:2), Pardubičky - Horní Jelení 4:5 np (4:4), Svitavy - Letohrad B 2:0 (0:0), Třemošnice - Litomyšl 5:0 (3:0), Moravany - Polička 2:0 (1:0).

1. Holice 24 15 3 3 3 62:18 54
2. Chrudim B 24 15 3 0 6 71:19 51
3. Lanškroun 24 14 3 3 4 51:30 51
4. Moravany 24 14 1 4 5 57:32 48
5. Choceň 24 13 4 0 7 52:25 47
6. Žamberk 24 10 7 1 6 35:26 45
7. Polička 24 11 4 2 7 46:35 43
8. Svitavy 24 11 2 2 9 50:38 39