• 0
Fotbalisté rezervy druholigového Táborska se na dva body ve 24. kole divize A proti Karlovým Varům pořádně nadřeli. Srovnali na 1:1 zkraje druhé půle a zápas musel rozhodnout penaltový rozstřel. Podívejte se na video.

V penaltách byli úspěšnější domácí, rozstřel ovládli poměrem 6:5. Na první Tachov mají nyní osmibodovou ztrátu.

„Vary nás v první půli přehrávaly důrazem. Vyhrávaly osobní souboje a z toho pramenily jejich šance. Ukázalo se, že na čtvrtém místě nejsou náhodou. Do druhé půle jsme vystřídali a dostali jsme se do hry. Měli jsme šance na vedení, ale nakonec se body spravedlivě dělily. Pokutové kopy už byly loterií,“ řekl pro klubový web Táborska kouč rezervy Petr Holota.

Velmi blízko ke skalpu jasně vedoucího Tachova měla pražská Aritma, nedokázala však zužitkovat početní převahu.

Hosté přišli již po čtvrthodině hry o vyloučeného Šáchu, přesto uhráli remízu 1:1 a v následném penaltovém rozstřelu zvítězili 3:0. Stačily jim jen tři úspěšné střely, protože Pražané třikrát při penaltové exekuci selhali.

Výsledky 24. kola: Čížová - Doubravka 0:1 (0:0), Aritma Praha - Tachov 1:1 (1:0), pen. 0:3, Hvězda Cheb - Sušice 3:3 (1:1), pen. 5:6, Zličín - Roudné 2:2 (1:2), pen. 4:2, Mariánské Lázně - Klatovy 2:2 (1:0), pen. 4:2, Hořovicko - Milevsko 4:0 (4:0), Rokycany - Český Krumlov 1:0 (0:0), Táborsko B - Karlovy Vary 1:1 (0:1), pen. 6:5.

1. Tachov 24 19 2 1 2 64:21 62
2. Táborsko B 24 15 4 1 4 60:26 54
3. Malše Roudné 24 13 1 4 6 62:38 45
4. Karlovy Vary 24 11 3 4 6 48:35 43
5. Hořovicko 24 11 3 3 7 56:29 42
6. Český Krumlov 24 12 1 3 8 42:28 41
7. Doubravka 24 10 4 2 8 34:39 40
8. Klatovy 1898 24 10 2 5 7 37:27 39