• 0
Vstřelili první gól, potom ale pět dalších inkasovali. Fotbalisté Kadaně tak ve 24. kole přeboru Ústeckého kraje prohráli na domácí půdě s Modrou 1:5. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Do tabulky potřebují body jako sůl. A v duelu proti Modré to zprvu vypadalo, že fotbalisté předposlední Kadaně opravdu nějaké vybojují.

Běžela 29. minuta a domácí totiž právě skórovali z pokutového kopu. Jenže vedení hráčům Kadaně nevydrželo ani do konce prvního poločasu. Rozhodčí Barva totiž odpískal penaltu i na druhé straně, kterou s přehledem proměnil Podolský.

Přesto při odchodu ze šaten drželi domácí nadějný remízový výsledek. Hráči Modré se ale možná v kabině posilnili kouzelným elixírem, neboť ve druhé půli na hřišti dominovali.

V 52. minutě hostům zařídil vedení Fichtner a o dvě minuty později ho navýšil Malec. Kadani se na vývoj zápasu nepodařilo zareagovat, naopak po sedmdesáti minutách hry její obrana opět dvakrát inkasovala. Nejdříve se prosadil Žák a poslední gól v utkání vstřelil Štěrba.

Kadaň se tak v tabulce nachází na předposledním místě, na čtrnácté Blšany nyní ztrácí čtyři body. Modrá už naopak může být v klidu, jelikož má na dosah třicetibodovou hranici, která většinou zaručuje udržení se v soutěži i pro další ročník.

Výsledky 24. kola: Hrobce - Neštěmice 0:1 np (0:0), Kadaň - Modrá 1:5 (1:1), Proboštov - Louny 0:1 np (0:0), Bílina - Junior Děčín 1:2 np (1:1), Spořice - Vilémov 0:2 (0:1), Litvínov - Rumburk 3:0 (0:0), Horní Jiřetín - Blšany 3:2 np (2:2), Modlany - Štětí 3:2 (1:2).

1. Litvínov 23 17 1 0 5 55:23 53
2. Louny 23 15 1 1 6 50:23 48
3. Modlany 23 15 1 1 6 67:50 48
4. Štětí 23 15 1 0 7 72:31 47
5. Vilémov 23 14 1 0 8 59:35 44
6. Neštěmice 23 11 4 0 8 45:42 41
7. Bílina 23 11 0 3 9 48:33 36
8. Horní Jiřetín 22 10 3 0 9 38:34 36