• 0
Odlepili se ze dna tabulky, k záchraně však mají ještě daleko. Fotbalisté Staré Role porazili v 18. kole přeboru Karlovarského kraje Cheb 3:0 a na předposledním místě vystřídali Františkovy Lázně. Na gólový sestřih se podívejte na videu.

V 8. minutě zápasu se k přímému kopu na hranici pokutového území Chebu postavil Plch. Udělal několik rychlých kroků, a poté vypálil pravačkou. A zakroucený míč přeletěl zeď a od tyče zamířil do brány. Nechytatelný gól.

Právě tato branka nastartovala fotbalisty Staré Role k výhře 3:0. Ve 41. minutě totiž ještě zvýšil Svoboda a v 75. minutě výhru domácích pojistil Mikulášek.

Stará Role tak vyhrála po základní hrací době teprve potřetí v sezóně, vítězství to však bylo důležité. Po zisku třech bodů se totiž Stará Role dostala z posledního místa tabulky. Tam naopak klesly Františkovy Lázně po prohře s Ostrovem 0:4, kdy o výhře druhého celku soutěže rozhodl hattrickem Kobera.

Výsledky 18. kola: Březová - Královské Poříčí 3:1 (0:0), Lomnice - Nejdek 3:0 (2:0), Františkovy Lázně - Ostrov 0:4 (0:0), Horní Slavkov - Kynšperk 1:4 (0:4), Stará Role - Cheb 3:0 (2:0), Karlovy Vary - Citice 1:0 np (0:0), Toužim - Nové Sedlo 3:1 (1:0).

1. Olympie Březová 18 14 2 1 1 75:14 47
2. Ostrov 18 12 3 2 1 66:19 44
3. Nové Sedlo 18 11 0 1 6 43:32 34
4. Královské Poříčí 18 10 0 2 6 33:28 32
5. Citice 18 9 0 1 8 44:51 28
6. Toužim 17 8 0 3 6 50:32 27
7. Karlovy Vary 18 7 3 0 8 37:43 27
8. Nejdek 18 8 0 2 8 41:30 26