• 0
Fotbalisté Neratovic-Byškovic si v neúplném 20. kole divize B poradili na domácím hřišti s pražským Motorletem těsně 1:0 a díky tomuto vítězství se sousedem z tabulky se přiblížili nejvyšším příčkám v této soutěži. Podívejte se na video.

Blížil se konec první půle, když hostující gólman nakopl balón k půlicí čáře.

Hráči Motorletu se nepodařilo míč ideálně zpracovat a po odebrání od neratovického fotbalisty reklamoval faul.

Marně. Rozhodčí jasně ukazoval: „Nic se nestalo.“ Domácí tedy mohli vyrazit do útoku. Zblokovaná dalekonosná střela se dostala ke Gabčovi, jenž se zblízka nemýlil a vstřelil vítězný gól utkání.

„Ve druhé půli jsme Motorlet do ničeho nepustili a sami jsme ještě mohli přidat góly, když jsme trefili tyčku a břevno. Myslím si, že jsme zaslouženě zvítězili,“ řekl pro klubový web kouč Jiří Kafka.

Pro Neratovice je to důležitá výhra. Tento středočeský celek totiž přetrhl nepříznivou sérii šesti zápasů bez zisku tří bodů a přiblížil se čelu tabulky. Na vedoucí Brozany nyní ztrácí sedm bodů, lídr ale bude mít odložený duel v Úvalech k dobru.

Toto kolo divize B mělo na programu už páteční předehrávku, v níž si Horní Měcholupy poradily s Kladnem. Po půli prohrávaly 0:1, nakonec duel ovládly 3:1.

Výsledky 20. kola: Horní Měcholupy - Kladno 3:1 (0:1), Libiš - Krupka 1:1 (0:1), pen. 3:4, Litol - Souš 0:1 (0:0), Nový Bor - Litoměřice 0:0, pen. 3:1, Neratovice - Motorlet Praha 1:0 (1:0), Žatec - LoKo Chomutov 2:2 (0:1), pen. 2:4, zápasy Úvaly - Brozany a Nové Strašecí - Lovosice byly odloženy.

1. Brozany 19 12 4 1 2 42:19 45
2. Lovosice 19 11 3 1 4 42:18 40
3. Litoměřice 20 11 3 1 5 36:21 40
4. Neratovice-Byškovice 20 9 4 3 4 35:19 38
5. Motorlet Praha 20 10 2 1 7 38:24 35
6. Souš 20 9 3 2 6 30:21 35
7. Kladno 20 9 2 2 7 39:27 33
8. Libiš 20 9 1 4 6 33:33 33