• 0
Hlášení z fotbalové divize A je totožné i po 20. kole: první Tachov zvítězil a má pětibodový náskok na rezervu druholigového Táborska, které také... zvítězilo. Sestřih gólových momentů najdete na přiloženém videu.

Tentokrát si vedoucí Tachov poradil s třetím Roudným v poměru 3:0, dvakrát se prosadil hlavičkář Dvořák, jenž pro změnu vstřelil v tomto utkání oba góly nohou.

To druhé Táborsko B muselo v Rokycanech spoléhat pouze na jednu trefu. Z prostoru penalty se po vyvedené kombinaci v druhé půli nemýlil Michal Rabiňák.

„V úvodu jsme s velkým štěstím přestáli tlak domácích. Prvních pětadvacet minut měly Rokycany velký tlak. My jsme se pak více dostávali na balon a vyrovnávali hru. Po přestávce jsme byli lepší my a zaslouženě šli do vedení. Závěrečný tlak jsme ustáli a po právu si odvážíme tři body,“ uvedl pro klubový web Táborska B jeho kouč Petr Holota.

Důležitý obrat se povedl Aritmě Praha. Ta prohrávala doma s poslední Sušicí už 0:2, pak ale čtyřmi brankami otočila vývoj zápasu ve svůj prospěch a zvítězila 4:2.

Výsledky 20. kola: Aritma Praha - Sušice 4:2 (0:1), Zličín - Karlovy Vary 1:3 (1:2), Mariánské Lázně - Milevsko 1:0 (0:0), Doubravka - Klatovy 1898 0:3 (0:1), Rokycany - Táborsko B 0:1 (0:0), Tachov - Malše Roudné 3:0 (1:0), utkání Hořovicko - Hvězda Cheb a Čížová - Český Krumlov byla kvůli nezpůsobilému terénu odložena.

1. Tachov 20 16 1 1 2 55:19 51
2. Táborsko B 20 13 3 1 3 53:19 46
3. Malše Roudné 20 12 1 3 4 57:32 41
4. Karlovy Vary 20 9 3 2 6 39:34 35
5. Český Krumlov 19 10 1 2 6 33:24 34
6. Doubravka 20 8 4 2 6 30:30 34
7. Klatovy 1898 20 8 2 4 6 24:20 32
8. Hořovicko 19 7 3 3 6 39:25 30