• 6
Fotbalisté Arsenalu o víkendu oslavili velké vítězství. Ve šlágru 31. kola anglické ligy smetli Liverpool 4:1. Na sestřih zápasu se můžete podívat ve videoreportáži.

V hitu kola měl Arsenal navrch hned od začátku, ale šance mu v úvodu vychytal brankář Mignolet. Nakonec tak mohl jít do vedení paradoxně Liverpool, ale Sterling o kousek nedosáhl na Markovičovu přihrávku před prázdnou bránu.

Anglická liga živě

Přímé přenosy zápas

Premier League můžete sledovat na O2TV či na mobilní televizi O2TV Go.

Závěr poločasu patřil už jasně Arsenalu, který během osmi minut stihl tři góly. Nejdřív pravý obránce Bellerin přesně zakroutil střelu k tyči, pak Özil parádně vystřelil z přímého volného kopu a nakonec Alexis Sánchez zpoza pokutového území poslal míč pod břevno - 3:0.

Liverpool se sice po přestávce snažil o vyrovnání, hnal se do útoku, ale Arsenal si hlídal náskok ostražitě. Až čtvrthodinu před koncem snížil Henderson z penalty, kterou rozhodčí nařídil za Bellerinův faul na Sterlinga.

Víc už toho ovšem Liverpool, který v závěru dohrával bez vyloučeného obránce Cana, nestihl a po nádherné Giroudově ráně z dvaceti metrů naopak inkasoval ještě počtvrté.