• 0
Nejprve si vypracovali dvougólové vedení, během dvou minut o něj ale přišli. Fotbalisté Dvora Králové nad Labem ovšem nakonec dokázali v 18. kole divize C získat cenné tři body. Výhru 3:2 nad Pěnčínem-Turnov jim totiž zařídil v 93. minutě proměněnou penaltou Podolník. Na sestřih gólů se podívejte na videu.

Spodní část tabulky divize C je pořádně našlapaná. Mezi týmy, které letos budou hrát o záchranu je také Dvůr Králové nad Labem. Ten se však sestupovým pozicím pomalu vzdaluje, ve třech jarních zápasech totiž pokaždé zvítězil.

Videa, tabulky

Jak dopadly zápasy v jiných soutěžích, najdete na webu výsledky.com. Duely můžete sledovat i živě na tvcom.cz.

Naposledy Královédvorští získali tři body proti fotbalistům mužstva Pěnčín-Turnov. Jejich vítězství se ale nerodilo lehce.

Domácí Dvůr Králové sice vedl po prvním poločase 2:0 díky gólům Vaníčka a Fejka, jenže druhá půle patřila hostům. V 53. minutě snížil Petřík a o minutu později vyrovnal Bárta.

Utkání pomalu směřovalo k remízovému konci a následnému penaltovému rozstřelu. V 93. minutě ovšem padl rozhodující gól. Bránící Kratochvíl totiž ve vápně zahrál rukou a nařízený pokutový kop proměnil Podolník.

Dvůr Králové tak vyhrál 3:2 a na předposlední Český Brod má tříbodový náskok.

Uplynulé kolo si bude určitě pamatovat Marek Kulič, bývalý reprezentant a ligový hráč. Útočník, který po konci kariéry v Hradci Králové zamířil do Živanic, totiž zaznamenal premiérovou trefu v soutěži proti Kutné Hoře. Více čtěte zde.

Výsledky 18. kola: Jablonec nad Jizerou - Dobrovice 0:3 (0:1), Živanice - Kutná Hora 2:3 np (2:2), Česká Třebová - FK Náchod 1:2 np (1:1), Týniště nad Orlicí - Letohrad 0:3 (0:0), Vysoké Mýto - Ústí nad Orlicí 4:1 (1:1), Český Brod - Pardubice B 2:1 (0:1), Dvůr Králové - Pěnčín-Turnov 3:2 (2:0), Benátky - Trutnov 1:0 (0:0).

1. Dobrovice 18 12 3 2 1 41:11 44
2. Benátky nad Jizerou 18 11 4 1 2 34:15 42
3. Trutnov 18 8 3 4 3 31:10 34
4. Kutná Hora 18 9 3 1 5 32:22 34
5. Živanice 18 8 2 5 3 23:15 33
6. Letohrad 18 7 2 3 6 23:19 28
7. Jablonec nad Jizerou 18 8 2 0 8 31:35 28
8. Pěnčín-Turnov 18 7 1 3 7 40:40 26