• 0
Fotbalová divize A hlásí: stejný lídr, ale vyšší náskok. První Tachov si totiž díky zužitkovaným standardním situacím poradil s Českým Krumlovem (2:1) a tabulku vede o pět bodů, druhé Táborsko B si ze hřiště pražského Zličína přivezlo porážku 1:2. Podívejte se na sestřih gólových momentů 18. kola.

Domácí Tachov se poprvé radoval pár minut před poločasovou přestávkou, když přesně hlavičkoval po standardní situaci Dvořák.

Vedení o dvě branky zařídil v druhé půli Matas, jenž po trestném kopu šikovně tečoval míč hlavou a postaral se o vítěznou trefu.

Za pár minut totiž Český Krumlov snížil. Předvedl rychlý kontr, chytré vysunutí Rosůlka, který obelstil tachovského gólmana, udělal mu kličku a poslal míč do prázdné branky.

Víc ale jihočeský celek nestihl a Tachov udělal další výraznější krok k postupu do třetí ligy.

Dál se trápí poslední Sušice, která si proti Doubravce připsala už čtrnáctou porážku v sezoně.

Výsledky 18. kola: Aritma Praha - Milevsko 2:1 (0:1), Zličín - Táborsko B 2:1 (2:0), Hořovicko - Rokycany 1:1 (1:1), pen. 3:5, Mariánské Lázně - Hvězda Cheb 1:0 (0:0), Čížová - Karlovy Vary 1:1 (0:0), pen. 5:4, Doubravka - Sušice 2:0 (1:0), Tachov - Český Krumlov 2:1 (1:0), Malše Roudné - Klatovy 1898 4:1 (2:0).

1. Tachov 18 14 1 1 2 50:19 45
2. Táborsko B 18 11 3 1 3 48:18 40
3. Malše Roudné 18 11 1 3 3 55:28 38
4. Český Krumlov 18 10 1 1 6 32:23 33
5. Doubravka 18 8 3 2 5 29:26 32
6. Hořovicko 18 7 3 3 5 38:23 30
7. Karlovy Vary 18 7 3 2 6 33:32 29
8. Klatovy 1898 18 7 2 4 5 21:18 29