• 0
Můj dům, můj hrad. Domácím celkům se v 17. kole přeboru Středočeského kraje dařilo. Výjimkou byl ČLU Beroun, který na svém hřišti podlehl fotbalistům Sedlčan 1:4, přestože už od 3. minuty vedl. Na sestřih gólů z uplynulého kola se podívejte na videu.

Pět výher domácích týmů, dvě remízy a jediná venkovní výhra. Ta se však nerodila lehce. I na hřišti ČLU Berouna to totiž ze začátku vypadalo, že úspěšnější bude domácí mužstvo.

Už ve 3. minutě totiž rozvlnil sedlčanskou síť Novák. Jenže poté už skórovali pouze hosté.

Po dvaceti minutách hry vyrovnal Senf, krátce po začátku druhého poločasu zvýšil na 2:1 Sirotek. Za pozornost ale stojí především třetí branka Sedlčan.

V 61. minutě míč na půlce Berouna získal Soldát, lehce prošel přes dva bránící hráče a individuální akci zakončil přesnou střelou k bližší tyči. I Diego Maradona by možná zatleskal. Poslední čtvrtý gól v závěru přidal Matoušek.

Podívejte se také na sestřihy z dalších soutěží.

Sedlčany jsou tak stále na pátém místě tabulky se ztrátou šesti bodů na vedoucí Ovčáry. Lídr soutěže v uplynulém kole nezaváhal, když porazil Vraný 2:1.

Výsledky 17. kola: Ostrá - Semice 1:1 (1:0), Dobříš - Rejšice 1:1 (1:0), Klecany - Spartak Příbram 1:0 (0:0), Ovčáry - Vraný 2:1 (1:0), Tatran Rakovník - Jíloviště 2:1 (1:0), Nymburk - SK Rakovník 2:0 (2:0), ČLU Beroun - Sedlčany 1:4 (1:1), Houstoň - Suchdol 1:0 (0:0).

1. Ovčáry 17 13 0 4 52:16 39
2. Nymburk 17 12 2 3 41:23 38
3. Suchdol 17 11 2 4 43:21 35
4. Hostouň 17 11 2 4 43:25 35
5. Sedlčany 17 10 3 4 40:26 33
6. Tatran Rakovník 17 9 3 5 34:22 30
7. Ostrá 17 9 3 5 31:25 30
8. SK Rakovník 17 6 5 6 21:19 23