• 0
Fotbalisté Radotína mají před posledním kolem Pražská teplárenská přeboru tuze nepříjemné starosti. Po domácí porážce s Háji 1:3 spadli na poslední místo tabulky a zůstávají na nelichotivé bilanci deseti bodů ze čtrnácti zápasů. Kouč Radotína nacházel po tomto střetnutí jen slova kritiky. Podívejte se na video.

Radotínu se v této sezoně zkrátka nedaří. Přesto listopadové výsledky slibovaly světlejší zítřky.

Z posledních tří utkání totiž Radotín vydoloval sedm bodů - dvakrát vyhrál venku (proti Tempu a ČAFC) a doma remizoval s rezervou třetiligové Admiry.

Jenže pak přišla porážka s Háji na vlastním hřišti. Radotín prohrával už od 3. minuty, když svůj důraz uplatnil Bičaník.

„Naše hráče jsem nepoznával, první poločas odehráli katastrofálně, divil jsem se, že jsme o půli neprohrávali o tři góly. Za takový výkon jsme si to zasloužili,“ hromoval na fotbalpraha.cz radotínský trenér Josef Konta.

A smutně dodal: „Vyhráli jsme dvakrát venku a hráči si myslí, že jsou mistři světa. Nehrajeme s pokorou, ani s uměním, je to strašné.“

Po deseti minutách druhé půle sice domácí po rohu srovnali zásluhou Kuétegumiho, ale hosté za chvíli v rozmezí pěti minut vstřelili dva góly a rozhodli o svém triumfu.

Radotín - Háje 1:3 (0:1)
Branky: 55. Kuétegumi - 3. Bičaník, 60. Balík, 65. Brož.

Ostatní výsledky 13. kola (14. hraného): Union Vršovice - Královice 2:2 (1:2), Střešovice 1911 - Tempo 1:3 (1:1), Př. Kopanina - Libuš 3:1 (1:0), Meteor B - Admira Praha B 5:2 (2:1), Cholupice - Kolovraty 5:2 (3:1), Motorlet Praha B - ČAFC Praha 0:2 (0:0), Uhelné sklady - Třeboradice 3:2 (3:1).

1. FC Přední Kopanina 14 12 1 1 47:13 37
2. SK Union Vršovice 14 10 3 1 26:12 33
3. SK Uhelné sklady Praha 14 10 0 4 46:29 30
4. Sokol Královice 14 7 3 4 39:27 24
5. Sokol Cholupice 14 7 2 5 31:33 23
6. ČAFC Praha 14 6 4 4 38:23 22
7. FC Háje Jižní Město 14 6 2 6 30:28 20
8. SK Střešovice 1911 14 5 5 4 29:27 20