• 0
Fotbalisté Holic měli na dosah první příčku v přeboru Pardubického kraje před zimní přestávkou. A také mohli udržet domácí neporazitelnost v kalendářním roce 2014. Ani jedno se nepovedlo. Proč? Podívejte se na video.

Mohla za to domácí porážka proti Moravanům 1:2.

Nejprve si Holice daly vlastní gól, pak sice srovnaly zásluhou Dědiče, ale o třech bodech pro hosty rozhodl v 81. minutě Poláček.

„Pro nás se jednalo o nešťastný zápas. Měli jsme převahu, ale dostali jsme hloupé branky, z toho jsme si jednu vstřelili sami. Naopak jsme neproměnili několik slibných příležitostí, kterými bychom utkání rozhodli. I přes tento nezdar hodnotíme celý podzim kladně,“ zhodnotil střetnutí pro pardubicky.denik.cz holický kouč Václav Velinský.

Horní Jelení završilo premiérovou půlsezonu v přeboru dalším debaklem. Nováček inkasoval od Litomyšle sedm gólů a ani tři vstřelené góly mu na body stačit zkrátka nemohly.

Zimní pauzu stráví na dně tabulky s pouhými šesti body.

Výsledky 15. kola: M. Třebová - Dolní Újezd 1:3 (0:1), Holice - Moravany 1:2 (1:1), Lanškroun - Žamberk 1:2 np (1:1), Pardubičky - Choceň 0:1 np (0:0), Letohrad B - MFK Chrudim B 0:1 (0:1), Svitavy - Třemošnice 1:0 (1:0), Hlinsko - Polička 0:1 (0:0), Horní Jelení - Litomyšl 3:7 (1:4).

1. MFK Chrudim B 15 9 2 0 4 41:10 31
2. SK Holice 15 9 1 2 3 34:9 31
3. TJ Lanškroun, fotbalový oddíl 15 8 1 2 4 32:24 28
4. 1.FC Žamberk 15 5 6 0 4 21:14 27
5. FK Agria Choceň 15 7 3 0 5 18:19 27
6. Sokol Moravany 15 7 1 3 4 29:23 26
7. TJ Svitavy 15 7 1 2 5 36:23 25
8. Sportovní kluby Polička 15 6 3 1 5 27:22 25