• 0
Fotbalisté Litvínova zvládli i nástrahu 15. kola přeboru Ústeckého kraje, přetlačili Bílinu na jejím hřišti jasně 3:1 a dál se drží v čele soutěže. Podívejte se na sestřihy gólových momentů.

Fanoušci Bíliny poprvé smutnili už po sedmi minutách hry.

Hostující Litvínov rozehrál rohový kop, míč se dostal do skrumáže na malém vápně, domácí gólman si nepohlídal dorážku Karause a lídr ústeckého přeboru vedl.

V druhé půli pak přesně pálil ještě Khaur a Batelka. Snížení domácího Katreniče v 82. minutě už bylo jen kosmetickou změnou skóre.

Ve výsledkové krizi se dál topí exligové Blšany. Schytaly další debakl, tentokrát doma proti Neštěmicím.

Konečné skóre se zastavilo na 0:7. Větší porci gólů domácí inkasovali až v druhé půli, kdy lovili míč ze své sítě hned pětkrát.

Blšany tak padly už podesáté v této sezoně v základní hrací době. Na spravení dojmu mají ještě dvě kola v podzimní části sezony.

Výsledky 15. kola (13. hraného): Štětí - Proboštov 4:3 np (3:3), Vilémov - Hrobce 4:2 (2:0), Modlany - Kadaň 5:0 (2:0), Horní Jiřetín - Spořice 2:1 np (1:1), Bílina - Litvínov 1:3 (0:1), Rumburk - Modrá 0:2 (0:1), Junior Děčín - Louny 0:4 (0:2), Blšany - Neštěmice 0:7 (0:2).

1. FK Litvínov 13 11 0 0 2 34:13 33
2. SK Štětí 13 9 1 0 3 47:20 29
3. Sokol Horní Jiřetín 13 8 2 0 3 29:17 28
4. FK Louny 13 9 0 0 4 35:18 27
5. TJ Baník Modlany 13 8 0 1 4 40:30 25
6. FK Český Lev Neštěmice 13 7 1 0 5 26:23 23
7. SK Stap-Tratec Vilémov 13 6 1 0 6 29:27 20
8. FK Bílina 13 6 0 1 6 29:18 19