• 0
Ačkoliv fotbalisté Chrastavy v rámci 13. kola přeboru Libereckého kraje nestačili na Bozkov v poměru 1:2, stále se drží v čele tabulky. Na druhé Semily mají náskok dvou bodů. Podívejte se na video.

Chrastava přitom vedla. Běžela první minuta druhé půle a kanonýr Michal Rozmajzl byl po skrumáži před brankou Bozkova neomylný.

Neuběhlo ale ani deset minut a hosté zásluhou Černého srovnali. Ten samý hráč těsně před závěrem rozhodl po rohu o úspěchu momentálně třetího Bozkova.

Na posledním místě tabulky je s deseti body Skalice. V tomto kole si připsala teprve druhé vítězství v sezoně, Českou Lípu porazila nejtěsnějším možným způsobem 1:0.

Výsledky 13. kola (12. hraného): Košťálov - Sedmihorky 3:1 (1:1), Semily - Doksy 2:2 (2:1), Chrastava - Bozkov 1:2 (0:0), Hrádek - Velké Hamry 0:1 (0:0), Skalice - Česká Lípa 1:0 (0:0), Železný Brod - Višňová 3:1 (0:1), Pěnčín-Turnov B - Mšeno 3:0 (2:0).

1. TJ Spartak Chrastava 12 7 2 3 31:19 23
2. SK Semily 12 6 3 3 30:22 21
3. Sokol Bozkov 12 5 5 2 24:21 20
4. TJ Doksy 12 6 2 4 17:20 20
5. Jiskra Višňová 12 5 4 3 27:18 19
6. FK ŽBS Železný Brod 12 6 1 5 33:26 19
7. Arsenal Česká Lípa 12 6 1 5 24:20 19
8. FK Pěnčín -Turnov B 12 5 2 5 23:23 17