• 0
Patrik Holomek zajistil fotbalistům Bosonoh remízu ve 13. kole fotbalového přeboru Jihomoravského kraje. Jeho přesná rána znamenala výsledek 1:1 proti Moravskému Krumlovu. Podívejte se na video.

Čtyřicetiletý Holomek v 90. letech odehrál patnáct zápasů za Zbrojovku Brno, mimo jiné oblékal dres Českých Budějovic nebo Zlína.

Teď řádí v dresu Bosonoh. Ty v domácím duelu s Moravským Krumlovem prohrávaly od 6. minuty, ale Holomkova chvíle přišla v 55. minutě.

Dostal dlouhý pas za obranu a s klidem přehodil vybíhajícího gólmana hostů.

Srovnáno, 1:1!

Bohunice stále na vlně výher. A drží skvělou obranu

Fotbalisté hrající přebor Jihomoravského kraje mají za sebou už 15. hrané kolo čili jsou přesně v polovině. V čele tabulky se drží Bohunice, které naposledy deklasovaly Rousínov 5:2.

Gólostroj přitom domácí Bohunice rozpoutaly až po poločase, do přestávky stihly dát jedinou branku, ale pak nastřílely další čtyři.

Za patnáct zápasů nasbíraly 43 branek, zatímco inkasovaly pouhých osm! To je průměrně jen lehce nad půl gólu na zápas.

A to byl duel s Rousínovem výjimkou, když inkasovaly hned dvakrát. Dvanácté výhře to ovšem nezabránilo.

I druhá Moravská Slavia si zastřílela, v Novosedlech zvítězila jasně 6:2 a dál na čelo ztrácí čtyři body.

Opačně starosti má Kuřim s Jevišovicemi. Pouhých osm bodů po patnácti kolech, tahle ztráta se bude nahánět jen velmi těžko...

Výsledky 13. kola (15. hraného): Ivančice - Sparta Brno 0:0 (0:0), Jevišovice - Bystrc 3:3 (1:1), Bzenec - Vojkovice 2:1 (0:0), Novosedly - Moravská Slavia 2:6 (0:0), Bosonohy - M. Krumlov 1:1 (0:1), Bohunice - Rousínov 5:2 (1:0), Ráječko - IE Znojmo 5:1 (2:0), Dubňany - Kuřim 4:2 (1:2).

1. TJ Tatran Bohunice 15 12 3 0 43:8 39
2. SK Moravská Slavia 15 11 2 2 49:17 35
3. FC Sparta Brno 15 10 2 3 42:14 32
4. SK Olympia Ráječko 15 9 3 3 39:20 30
5. Slovan Bzenec 14 9 3 2 36:20 30
6. FC Dosta Bystrc-Kníničky 15 7 5 3 30:24 26
7. FC Ivančice 15 7 2 6 27:22 23
8. Sokol Novosedly 15 5 3 7 20:35 18