• 0
Fotbalisté Spartaku Příbram už nejsou po 11. kole posledním týmem přeboru Středočeského kraje. Změnil to zápas proti Jílovišti, který skončil výhrou domácích 3:2. Podívejte se na video.

Pro domácí přitom střetnutí začalo více než smolně. Uběhla sotva půl minuta hry, když na podmáčeném terénu gólman Solnař podklouzl a Lehovec až příliš snadno dostal Jíloviště do vedení.

V 10. minutě přišla další slabší chvilka Spartaku. Po chybě obránců neudržel Solnař lehkou střelu, kterou vyrazil přímo před sebe, a Oslzlo lehce navýšil vedení.

Spartak Příbram ale do půle stihl vstřelit kontaktní gól, a zahájil tak svůj velkolepý obrat. Matějka převedl pěknou sólovou akci od půlky hřiště a snížil na 1:2.

Další trefy domácích přišly ve druhém poločase. Na 2:2 srovnával Matějka, výhru vystřelil Drašnar.

A protože Klecany nestačily na ČLU Beroun v poměru 2:5, poslední celek středočeského přeboru se mění.

Výsledky 11. kola: Spartak Příbram - Jíloviště 3:2 (1:2), Klecany - ČLU Beroun 2:5 (0:1), Dobříš - Hostouň 2:2 (2:1), Ostrá - Ovčáry 1:3 (0:1), Rejšice - Tn Rakovník 1:5 (1:2), Nymburk - Semice 4:1 (2:0), SK Rakovník - Vraný 3:0 (1:0), Sedlčany - Suchdol 3:1 (0:1).

1. Sokol Ovčáry 11 9 0 2 38:10 27
2. Tatran Rako Rakovník 11 8 1 2 29:13 25
3. Sportovní sdružení Ostrá 11 7 2 2 22:14 23
4. SK Polaban Nymburk 11 7 1 3 28:18 22
5. Sokol Družba Suchdol 11 6 2 3 25:14 20
6. Sokol Hostouň 11 6 1 4 28:22 19
7. SK Rakovník 11 5 3 3 14:9 18
8. Tatran Sedlčany 11 5 2 4 26:24 17