• 0
Fotbalový útočník Jankova Vladimír Štefl prožil povedený zápas 11. kola přeboru Jihočeského kraje. Jeho tým zamířil na hřiště Dačic a odsud si odvezl výhru 3:2. Kdo za hosty jako jediný dával góly? Přece Štefl! Podívejte se na video.

Štefl se poprvé prosadil už ve 3. minutě.

Dostal přihrávku za obranu, z mírného úhlu postupoval sám na gólmana Ferdana a přesně umístěnou střelou do horního růžku branky otevřel skóre zápasu.

Domácí do přestávky srovnali, ale v druhé půli opět přišly Šteflovy povedené chvilky.

63. minuta - nádherná rána k tyči, 2:1 pro hosty.

88. minuta - hattrick dokonán, 3:1!

Záhy sice domácí snížili zásluhou Habra, ale ani na remízový stav už zápas nedotáhli.

Jankov tak pokračuje v povedené sérii, byla to pro něj již čtvrtá výhra za sebou. V tabulce je čtvrtý s pětibodovou ztrátou na první Osek.

Výsledky 11. kola: Čimelice - Prachatice 3:2 (2:1), FC Písek B - J. Hradec 0:1 (0:1), Želeč - Třeboň 3:2 (1:1), Dačice - Jankov 2:3 (1:1), Sedlice - Dražice 2:1 (2:1), Rudolfov - Veselí 2:0 (1:0), Osek - Kaplice 4:2 (2:2), Hluboká - Soběslav 2:0 (2:0).

1. TJ Osek 11 7 3 1 28:11 24
2. Jiskra Třeboň 11 7 2 2 26:8 23
3. FK Jindřichův Hradec 1910 11 6 3 2 21:7 21
4. SK Jankov 11 6 1 4 20:12 19
5. SK Rudolfov 11 5 2 4 24:20 17
6. SK Siko Čimelice 11 5 2 4 19:15 17
7. FK Tatran Prachatice 11 5 2 4 16:18 17
8. FK Spartak Kaplice 11 5 2 4 19:25 17