• 0
Jsou nováčkem přeboru Libereckého kraje, přesto se fotbalisté Chrastavy i po 11. kole dál drží v čele. Cesta k sedmému vítězství v sezoně ale byla velmi těžká. Podívejte se na video.

Diváci čekali v utkání Chrastava versus Česká Lípa na gól až do 74. minuty. A do vedení nešel lídr libereckého přeboru, nýbrž hosté. Po trestném kopu se trefil Klimenta.

Za minutu však bylo srovnáno - prosadil se Kouba po úniku z levé strany. A pak se hosté sesypali, během pěti minut obdrželi dvě červené karty a v 86. minutě čelili penaltě.

Tu si vzal na starost Rozmajzl, jenž míč napálil tak, že se odrazil od jedné tyče do druhé, až pak zapadl do sítě.

A Chrastava dál prožívá euforii... Jak dlouho?

Výsledky 11. kola (10. hraného): Železný Brod - Mšeno 4:4 (3:1), Sedmihorky - Višňová 2:1 (2:1), Košťálov - Doksy 1:2 (1:1), Semily - Velké Hamry 1:3 (0:3), Chrastava - Česká Lípa 2:1 (0:0), Hrádek - Skalice 2:0 (2:0), Pěnčín-Turnov B - Bozkov 1:2 (0:2).

1. TJ Spartak Chrastava 10 7 2 1 30:16 23
2. SK Semily 10 6 1 3 27:19 19
3. TJ Doksy 10 6 1 3 15:15 19
4. Jiskra Višňová 10 5 3 2 24:13 18
5. FK Sedmihorky 10 5 1 4 23:19 16
6. Arsenal Česká Lípa 10 5 1 4 21:17 16
7. Sokol Bozkov 10 4 4 2 21:19 16
8. FK ŽBS Železný Brod 10 4 1 5 25:22 13