• 0
Kdo se trochu zpozdil na utkání 10. kola přeboru Středočeského kraje mezi fotbalisty Suchdola a SK Rakovník, musel litovat. Přišel totiž o to nejdůležitější - vítězný gól zápasu. Podívejte se na video.

Běžel teprve začátek 3. minuty, ale Suchdol už vedl. A rozhodl tak o svém triumfu, celý duel totiž ovládl „jen“ 1:0.

Jeden z domácích fotbalistů se perfektně na hranici velkého vápna zbavil několika dotírajících protihráčů a když viděl, že jeho střela by byla pravděpodobně zblokována maximálně na rohový kop, rozhodl se vybídnout ke skórování záložníka Jirků.

Ten si naběhl na pravé straně a ránou ke vzdálenější tyči nedal rakovnickému gólmanovi šanci.

Jedna branka musela všem stačit. „Je jasné, že jsme se trochu báli o výsledek. Naše hra ve druhé půli už nebyla tak ofenzivní,“ přiznal pro svoboda.info trenér Vlastimil Chlád a dodal: „Přesto jsme nějaké šance měli, Kacafírek nedal penaltu za faul na něj, když šel sám na brankáře.“

Výsledky 10. kola: Suchdol - SK Rakovník 1:0 (1:0), Jíloviště - Rejšice 2:0 (1:0), Tn Rakovník - Ostrá 0:0 (0:0), Ovčáry - Dobříš 3:0 (1:0), ČLU Beroun - Nymburk 1:4 (1:1), Semice - Sedlčany 2:3 (1:2), Vraný - Spartak Příbram 1:1 (0:0), Hostouň - Klecany 4:0 (1:0).

1. Sokol Ovčáry 10 8 0 2 35:9 24
2. Sportovní sdružení Ostrá 10 7 2 1 21:11 23
3. Tatran Rako Rakovník 10 7 1 2 24:12 22
4. Sokol Družba Suchdol 10 6 2 2 24:11 20
5. SK Polaban Nymburk 10 6 1 3 24:17 19
6. Sokol Hostouň 10 6 0 4 26:20 18
7. SK Rakovník 10 4 3 3 11:9 15
8. Tatran Sedlčany 10 4 2 4 23:23 14