• 0
Fotbalisté Vsetína jsou opět na vítězné vlně. Poté, co v minulém kole přeboru Zlínského kraje prvně v sezoně prohráli, tentokrát zamířili na hřiště Rožnova pod Radhoštěm, kde silou vůle vyhráli těsně 3:2. Podívejte se na video.

Oba týmy nabídly fanouškům zajímavou přestřelku - v úseku mezi 23. a 35. minutou padly čtyři góly a stav byl nerozhodný 2:2.

Rozhodující moment utkání přišel v 57. minutě, když se hrdinou střetnutí stal Zezulka.

Výsledky 10. kola: Baťov 1930 - Vigantice 2:1 na pen. (1:1), Rožnov p.R. - Vsetín 2:3 (2:2), Holešov - Fryšták 1:0 (1:0), Kelč - Boršice 1:2 (1:1), Vizovice - Chropyně 2:1 (1:0), Provodov - Bystřice p.H. 0:1 (0:0), Morkovice - Luhačovice 0:1 na pen. (0:0).

1. FC Vsetín 10 9 0 0 1 34:11 27
2. SFK ELKO Holešov 10 8 0 1 1 27:12 25
3. SK Boršice 10 6 1 0 3 20:15 20
4. FC Fryšták 10 4 1 2 3 19:16 16
5. FK Bystřice p.Hostýnem 10 4 1 1 4 17:12 15
6. FC Rožnov pod Radhoštěm 10 4 1 1 4 17:13 15
7. SK Baťov 1930 10 4 1 1 4 17:21 15
8. FC Morkovice 10 3 2 1 4 21:16 14