• 0
Kdo dorazil na utkání 7. hraného kola fotbalového přeboru Ústeckého kraje mezi Štětím a Modlany a fandil domácím, nemohl litovat. Štětí totiž potěšilo příznivce ofenzivní hry a rozprášilo soupeře jasně 8:1. Podívejte se na video.

Poprvé domácí slavili v 19. minutě zásluhou Slaničky, o přestávce vedli už 3:1. Druhá půle pak byla čistě v režii Štětí, dalšími pěti trefami rozhodlo o debaklu Modlan.

Produktivní bylo především v úseku od 52. do 59. minuty, když se radovalo hned třikrát.

Mizérie exligových Blšan nekončí. Teď je zlomil brzký gól

V minulé sezoně ústeckého přeboru Blšany neválely s rozdílem třídy, přesto se stabilně držely v horní polovině tabulky.

A teď? Jedním slovem bída, dva body ze sedmi zápasů jsou toho důkazem.

Šestá porážka v novém ročníku přišla od Horního Jiřetína, který teď z druhé pozice ztrácí jediný bod na lídra z Litvínova. Ten přivezl tři body z Rumburku za výhru 2:0.

Horní Jiřetín poprvé v Blšanech slavil v 5. minutě. Viktora prostřelil domácího brankáře a dal hostům alespoň malý klid, který nabyl větších rozměrů po dalších dvaceti minutách. To už Jiřetín vedl o dva góly.

Domácí ztratili míč na půli hřiště a po následné kolmici se do úniku dostal Hlaváček, jenž suverénně přeloboval blšanského brankáře.

Jiskřičku naděje pro Blšany vykřesal krátce po přestávce Prückner. V 70. minutě ale uplatnil svůj důraz Hlaváček a druhou trefou v tomto utkání vrátil hostům vedení o dvě branky.

Nakonec z toho byla těsná porážka exligového klubu. V 79. minutě se J. Novák ujal exekuce trestného kopu a parádně poslal balón přímo do růžku.

V příštím kole hrají Blšany na hřišti čtvrté Bíliny. Prolomí smůlu?

Výsledky 9. kola (7. hraného): Rumburk - Litvínov 0:2, Štětí - Modlany 8:1, Vilémov - Spořice 5:2, Neštěmice - Hrobce 3:2 na pen., Louny - Proboštov 7:1, Modrá - Kadaň 3:0, Děčín - Bílina 0:3, Blšany - H. Jiřetín 2:3.

1. FK Litvínov 7 6 0 0 1 19:5 18
2. Sokol Horní Jiřetín 7 5 1 0 1 17:8 17
3. SK Štětí 7 5 0 0 2 30:13 15
4. FK Bílina 7 5 0 0 2 23:7 15
5. TJ Baník Modlany 7 4 0 1 2 20:20 13
6. FK Louny 7 4 0 0 3 14:12 12
7. SK Stap-Tratec Vilémov 7 3 1 0 3 19:19 11
8. FK Český Lev Neštěmice 7 3 1 0 3 10:16 11