• 0
Kdo dorazil později na fotbalové utkání 7. kola přeboru Pardubického kraje mezi Holicemi a Hlinskem, mohl litovat. Přišel totiž o nejdůležitější část zápasu - totiž jedinou branku, která v něm padla. Domácí slaví hubenou výhru a posun na druhé místo tabulky. Podívejte se na video.

Hrála se 4. minuta, útočník Jedlička postupoval z levé strany a prostřelil brankáře - 1:0!

A právě tato akce stačila na výhru - těsnou, hubenou, ale přece výhru.

„S kvalitním soupeřem jsme se brzy ujali vedení, ale po zbytek prvního poločasu bylo Hlinsko lepším mužstvem a vypracovalo si dvě gólové šance. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení a vytvořili si i šance, při kterých skvěle zachytal hostující gólman. Cenné vítězství jsme udrželi i při závěrečném tlaku,“ zhodnotil střetnutí pro klubový web Holic jeho kouč Roman Kyral.

Holice slaví čtvrté vítězství a posun na druhou příčku. Nyní ztrácí tři body na vedoucí Moravany, kterým se i nadále daří a mají zatím jedinou porážku.

Dolní Újezd deklasovaly na domácím hřišti jasně 4:0, když se dvakrát trefil Poláček.

Výsledky 7. kola (6. hraného): Holice - Hlinsko 1:0, Polička - Žamberk 0:2, Choceň - Litomyšl 2:1, Třemošnice - Chrudim B 2:0, Moravany - Dol. Újezd 4:0, Lanškroun - Letohrad B 3:1, Svitavy - Hor. Jelení 5:1, Pardubičky - M. Třebová 1:5.

1. Sokol Moravany 6 5 0 0 1 15:3 15
2. SK Holice 6 4 0 0 2 10:5 12
3. TJ Lanškroun, fotbalový oddíl 6 4 0 0 2 15:11 12
4. FK Agria Choceň 6 4 0 0 2 9:7 12
5. MFK Chrudim B 6 3 1 0 2 16:5 11
6. Slovan Moravská Třebová 7 3 1 0 3 15:12 11
7. FC Hlinsko 6 3 0 1 2 9:4 10
8. 1.FC Žamberk 6 2 2 0 2 7:6 10