• 0
Fotbalovému přeboru Královehradeckého kraje dále vévodí Jaroměř, na tomto faktu se ani po 7. kole nic nemění. Lídr měl ale v posledním utkání ve Vysoké nad Labem problémy. Zvítězil sice 2:1, na výhru se musel ovšem pořádně nadřít. Podívejte se na video.

Domácí totiž měli hodně gólových šancí, ujala se jen jedna - v závěru první půle srovnával na 1:1 Škvrňák.

Rozhodl pak čtvrt hodiny před koncem hostující Kašajík.

„Soupeř ze tří šancí dvě proměnil, my z pěti jen jedinou, když jsme mimo jiné dvakrát v jasné pozici trefili břevno. Hosté byli efektivnější, a tak si odvážejí šťastnou výhru,“ konstatoval pro khfotbal.cz kouč Vysoké nad Labem Karel Vítek.

„Tyto tři body jsou z kategorie ubojovaných, o to jsou však pro nás cennější. V defenzivě jsme některé pasáže hry zvládli jen díky sebeobětování hráčů a díky nezměrné touze neinkasovat. Domácí byli celkově fotbalovější, my jsme naopak byli efektivnější v brejkových situacích,“ doplnil ho jeho protějšek Miloš Exnar.

Uspěla i druhá Olympia HK, která bleskově udeřila v Novém Bydžově.

Už v 9. minutě se trefil rychlonohý záložník Musil. Další dvě branky poté přidala až v druhém poločase.

Výsledky 7. kola (8. hraného): Cidlina - Olympia HK 0:3, Č. Kostelec - Jičín 2:3 na pen., Vysoká n. L. - Jaroměř 1:2, Chlumec n. C. - Broumov 4:1, Libčany - Dobruška 1:0, Kratonohy - Úpice 3:2, L. Bělohrad - N. Město 0:1, Rychnov n. K. - Slavia HK 2:1.

1. FK Jaroměř 8 7 1 0 0 19:9 23
2. FC Olympia Hradec Králové 8 6 0 1 1 19:10 19
3. FK Vysoká nad Labem 8 4 1 0 3 16:7 14
4. SK Jičín 8 3 2 1 2 10:10 14
5. Spartak Rychnov nad Kněžnou 8 4 0 1 3 16:11 13
6. TJ Lázně Bělohrad 8 3 2 0 3 10:11 13
7. MFK Nové Město n.Metují 8 3 1 1 3 10:10 12
8. RMSK Cidlina 8 3 1 1 3 10:10 12