• 0
Fotbalový zápas 7. kola přeboru Libereckého kraje Semily versus Chrastava se fanouškům musel líbit. Nabídl gólovou přestřelku, přelévání skóre a ofenzivní hru. Nakonec smutnili fandové domácích, utkání skončilo 3:4. Podívejte se na video.

Už během prvního poločasu tohoto střetnutí padly čtyři branky, do šaten hráči odcházeli za stavu 2:2. Obě mužstva jednou zužitkovala pokutový kop.

A druhá půle?

Přinesla brzkou trefu domácího Vrchovského po chybě obrany, ale také obrat Chrastavy.

Trestný kop zahrál v 78. minutě krajní záložník Rozmajzl přesně na hlavu Řezky, který vyrovnal - 3:3.

Jeden bod ovšem hostům nestačil. V 83. minutě zužitkovali rohový kop, na jehož konci byl skórující Beneš - 3:4!

Pouze sedmdesát minut se odehrálo v Doksech, kde po tomto čase vedla Višňová 3:1. Kvůli nepřízni počasí byl ale zápas nedohrán a odložen na 1. října.

Výsledky 7. kola (6. hraného): Žel. Brod - Č. Lípa 3:4, Mšeno - Bozkov 1:1, Sedmihorky - V. Hamry 7:0, Košťálov - Skalice 4:4, Semily - Chrastava 3:4, Pěnčín-Turnov B - Hrádek 0:3, Doksy - Višňová se odehraje 1. října.

1. Arsenal Česká Lípa 6 4 1 1 16:8 13
2. TJ Spartak Chrastava 6 4 1 1 17:12 13
3. Jiskra Višňová 5 3 1 1 14:6 10
4. FK Sedmihorky 6 3 1 2 14:10 10
5. SK Semily 6 3 1 2 12:13 10
6. Sokol Bozkov 6 2 3 1 12:8 9
7. FK ŽBS Železný Brod 6 3 0 3 17:15 9
8. Slovan Hrádek n.Nisou 6 3 0 3 11:10 9