• 0
Fotbalisté Hluboké nad Vltavou smolně ztratili bod za remízu s Jankovem v utkání 7. kola přeboru Jihočeského kraje. Připravil je o něj záložník Voráček trefou v nastavení druhé půle. Podívejte se na video.

Domácí Hluboká v 70. minutě vyrovnala zásluhou Hrdého na 2:2 a remízu držela do samotného konce.

Jenže utkání bylo pro ni smolné už od začátku. Poprvé inkasovala po třech minutách hry, „do šatny“ si navíc vstřelila vlastní gól.

Pak vyrovnala, ale...

Nastavení druhé půle všechno úsilí zmařilo. Jankovský záložník Voráček se po pěkném vysunutí od spoluhráče dostal do souboje jeden na jednoho.

Na hraně šestnáctky se rozhodl o technický střelecký pokus, který zapadl přesně k tyči za marně se natahujícím brankářem Křížem.

Hotovo, 2:3.

V programu tohoto kola udivila vysoká výhra Oseku nad Prachaticemi. Konečné skóre? 7:0! Hattrickem se blýskl střídající Uher, přičemž přesně pálil v 66., 90. a 92. minutě.

„Vyhráli jsme zaslouženě a Prachatice jsme k ničemu nepustili. Taky bylo načase, měli jsme s nimi nepříznivou bilanci, protože jsme s nimi ještě nevyhráli a nedali jsme jim ani jeden gól. Musíme pochválit celý mančaft, šlapal od začátku do konce zápasu a bylo k vidění spoustu pěkných akcí. Takhle si to s trenérem Pepou Mrázem představujeme,“ řekl pro jihoceskyfotbal.cz Jiří Prokeš, asistent trenéra Oseku.

Výsledky 7. kola: Čimelice - Písek B 1:1, Želeč - J. Hradec 0:2, Sedlice - Dačice 1:1, Rudolfov - Dražice 0:0, Osek - Prachatice 7:0, Veselí - Třeboň 0:4, Soběslav - Kaplice 4:0, Hluboká - Jankov 2:3.

1. Jiskra Třeboň 7 6 0 1 18:3 18
2. TJ Osek 6 4 1 1 17:6 13
3. FK Jindřichův Hradec 1910 7 4 1 2 13:5 13
4. FK Rašelina Soběslav 7 3 2 2 13:9 11
5. FK Tatran Prachatice 7 3 2 2 7:12 11
6. SK Siko Čimelice 6 3 1 2 10:8 10
7. FC Písek B 7 2 4 1 10:8 10
8. Lokomotiva Veselí n/Lužnicí 7 2 3 2 6:7 9