• 0
Fotbalisté Suchdola hrající přebor Středočeského kraje po pěti zápasech prohráli. Všechny tři body ztratili na hřišti Ostré, která vyhrála 2:1, a navíc je nyní na druhé příčce tabulky jen o skóre za vedoucím Nymburkem. Podívejte se na video.

Domácí fotbalisté se poprvé prosadili, když prodloužili dlouhý míč za stopery Suchdola a útočník Petlička obstřelil Míška.

V 53. minutě zvýšila Ostrá už na 2:0 po obdobné akci, jen s tím rozdílem, že unikajícího hráče ve vápně obral o míč Kutil a rozhodčí pískl penaltu. Tu proměnil Dozorec, i když Míšek vystihl směr.

Za pár minut snížil z hranice vápna střelou k tyči Špičák, více ovšem hosté nestihli.

„Dvakrát, třikrát domácí vyráželi míč z prázdné brány, prostě jsme se neprosadili. Střelecky se nám nedařilo, kluci zápas odmakali, chtěli. Bohužel to ale dnes nevyšlo,“ litoval pro svoboda.info trenér Suchdola Vlastimil Chlád.

Výsledky 7. kola: Spartak Příbram - SK Rakovník 0:1, Beroun - Ovčáry 2:1, Klecany - Jíloviště 1:1, Dobříš - Vraný 4:1, Ostrá - Suchdol 2:1, Rejšice - Sedlčany 3:2, Hostouň - Semice 4:0, Nymburk - Tn Rakovník 2:3.

1. SK Polaban Nymburk 7 5 1 1 19:8 16
2. Sportovní sdružení Ostrá 7 5 1 1 17:10 16
3. Sokol Ovčáry 7 5 0 2 22:9 15
4. Tatran Rako Rakovník 7 5 0 2 18:12 15
5. Sokol Družba Suchdol 7 4 1 2 20:10 13
6. SK Rakovník 7 4 1 2 8:5 13
7. MFK Dobříš 7 3 2 2 13:16 11
8. SK Rejšice 7 2 3 2 14:13 9