• 0
Fotbalová divize C měnila během posledního víkendu hned dvakrát lídra. Po nedělním programu se ale na prvním místě usadila Dobrovice po těsné výhře v Kutné Hoře. Podívejte se na video.

V sobotu se na první místo prodral nováček z Benátek nad Jizerou díky vítězství 2:0 na hřišti dosavadního lídra v Ústí nad Orlicí, ale na první pozici vydržel jen jeden den.

Pak už všechna sláva připadla Dobrovici. Jak?

Hrála se 61. minuta utkání v Kutné Hoře, Patočka vybojoval míč, předal jej vlevo Osvaldovi, naběhl si před bránu a spoluhráčův centr pomocí teče poslal do branky - 1:0 pro hosty.

A tak to také zůstalo až do závěrečného hvizdu. První Dobrovici a druhé Benátky nedělí žádný bod, pouze skóre. O dva body zaostává třetí Ústí nad Orlicí.

„Porážka mě mrzí. Bylo to o jednom gólu, který vstřelil soupeř po naší chybě. V prvním poločase jsme mohli dvakrát skórovat, ale nepovedlo se. To byl dnes ten rozhodující jazýček na vahách. Soupeř vyhrál z jedné šance,“ litoval kutnohorský trenér Jan Holík na kutnohorsky.denik.cz.

Výsledky 7. kola: Český Brod - Česká Třebová 0:3 (0:2), Letohrad - Jablonec nad Jizerou 2:1 (1:0), Náchod - Pěnčín-Turnov 2:2 (1:1), pen. 5:3, Pardubice B - Živanice 2:3 (2:1), Ústí nad Orlicí - Benátky nad Jizerou 0:2 (0:1), Vysoké Mýto - Týniště nad Orlicí 1:1 (0:0), pen. 6:7, Kutná Hora - Dobrovice 0:1 (0:0), Trutnov - Dvůr Králové 5:0 (4:0).

1. FK Dobrovice 7 4 2 1 0 15:5 17
2. SK Benátky n. Jiz. 7 3 4 0 0 13:5 17
3. Jiskra Ústí n.Orlicí 7 3 3 0 1 10:6 15
4. Sparta Kutná Hora 7 3 1 1 2 12:9 12
5. FK Náchod s.r.o. 7 2 2 2 1 8:7 12
6. FK OEZ Letohrad 7 3 1 1 2 7:7 12
7. FK Česká Třebová 7 2 1 3 1 8:5 11
8. Sokol Živanice 7 3 0 2 2 8:6 11