• 0
Byl to fotbalový zápas, jenž se musel líbit. Spoustu gólů, divoký vývoj skóre, ofenzivní akce. Jenže příznivci domácí Admiry B museli po duelu 4. kola Pražská teplárenská přeboru proti ČAFC Praha skousnout porážku 2:5. Podívejte se na video.

Dvě přesné rány hostujícího Fitzela plus jedna trefa Kučery = 30. minuta a rezerva třetiligové Admiry už prohrávala 0:3.

„Myslím, že jsme měli od začátku vývoj zápasu pod kontrolou. Hráli jsme, co jsme si řekli, a výsledkem byl tříbrankový náskok už do poločasu,“ zhodnotil pro fotbalpraha.cz střetnutí kouč ČAFC Praha Zdeněk Herink a dodal: „Pak jsme si to zkomplikovali a soupeř se dostal do kontaktu.“

Admiře B totiž stačilo pět minut v druhé půli, aby se dostala na dostřel jediné branky. V 67. minutě svítilo na tabuli skóre 2:3.

O deset minut později si ovšem krajní bek Kaliba naskočil na rohový kop a hlavou vrátil hostům dvoubrankové vedení.

Každé mužstvo pak přidalo po jednom gólu. Konec, 3:5. „Zápas jsme si prohráli v prvním poločase, ve kterém jsme dostali tři zbytečné góly a naopak naše šance neproměnili. To rozhodlo o celém průběhu zápasu,“ konstatoval trenér domácích Jakub Hájek.

Ve 4. kole pražského přeboru se zrodila i další zajímavá výhra hostů. Přední Kopanině to pálilo na hřišti rezervy Motorletu, odkud si odvezla ceněné a vysoké vítězství 5:1.

Výsledky 4. kola (5. hraného): Kolovraty - Radotín 1:1, Motorlet B - Př. Kopanina 1:5, Meteor B - Vršovice 1:2, Střešovice - Cholupice 1:2, Tempo - Háje 0:0, Admira B - ČAFC 3:5, Třeboradice - Libuš 2:1.

1. Vršovice 5 4 1 0 10:3 13
2. Třeboradice 5 4 1 0 14:8 13
3. Př.Kopanina 5 4 0 1 16:6 12
4. ČAFC 5 3 1 1 20:11 10
5. Cholupice 5 3 1 1 14:7 10
6. Uhelné sklady 4 3 0 1 12:8 9
7. Královice 4 2 2 0 11:5 8
8. Tempo 5 2 2 1 15:14 8