• 0
Fotbalisté Horních Měcholup jsou zatím nejúspěšnějším týmem v českých divizích. V 6. kole divize B ovládli duel proti Souši jasně 2:0 a mají už sedmnáct bodů. Podívejte se na video.

Svěřenci mladého trenéra Jakuba Slezáčka přitom ještě za bezbrankového stavu v 58. minutě přišli o vyloučeného Studeckého. I v deseti se ale dokázali prosadit.

73. minuta, 1:0 - Po dlouhém vhazování z levé strany se do hlavičkového souboje dostal hostující stoper s domácím D´Almeidou, který míč tečoval a přehodil brankaře.

80. minuta, 2:0 - Dva hráči vyšachovali tři obránce hostů a Kučaba stanovil konečný výsledek.

Pražský tým v dosavadních šesti zápasech inkasoval dohromady jen jeden gól.

„Fotbal nemá logiku - herně lepší tým prohrál,“ smutně konstatuje klubový web Souši.

Gól v sedě. Dal ho brankář

Zajímavý průběh i vyvrcholení mělo utkání v Novém Strašecí, kam zavítal LoKo Chomutov.

Padlo v něm šest branek a další viděli diváci v penaltovém rozstřelu. Domácí sice po celé utkání vedli, ale v nastaveném čase se vydal před jejich branku chomutovský gólman Šíla a po rohu střelou vsedě vyrovnal na 3:3.

V následných penaltách nakonec byli úspěšnější Severočeši, když rozhodující trefu, která znamenala zisk druhého bodu, obstaral Chocholoušek.

Výsledky 6. kola: Libiš - Neratovice 2:2 (2:1), pen. 1:3, Litol - Litoměřice 1:4 (1:1), Nové Strašecí - LoKo Chomutov 3:3 (2:0), pen. 6:7, Krupka - Kladno 1:0 (0:0), Nový Bor - Lovosice 3:1 (0:0), Horní Měcholupy - Souš 2:0 (0:0), Úvaly - Motorlet Praha 0:2 (0:1), Žatec - Brozany 0:4 (0:1).

1. Horní Měcholupy 6 5 1 0 0 7:1 17
2. Litoměřice 6 4 1 0 1 15:5 14
3. Brozany 6 4 1 0 1 15:8 14
4. Krupka 6 4 0 0 2 12:7 12
5. Neratovice-Byškovice 6 3 1 0 2 11:8 11
6. Kladno 6 2 1 1 2 17:10 9
7. Lovosice 6 3 0 0 3 11:6 9
8. Motorlet Praha 6 3 0 0 3 10:9 9