• 0
Kvůli deštivému počasí bylo z nedělního programu 6. kola přeboru Jihočeského kraje odehráno jen jediné utkání, a to mezi fotbalisty vedoucí Třeboně a Soběslavi. Zápas dopadl podle předpokladů. Podívejte se na video.

Třeboni to v této sezoně zatím pálí, prohrála jen jednou, zato pětkrát vyhrála a se čtyřbodovým náskokem vede tabulku této krajské soutěže.

I duel se Soběslaví měl jednoznačný průběh.

Hrála se 27. minuta utkání, když se špatně domluvil soběslavský gólman se stoperem a této chyby bez zaváhání využil Diviš - 1:0.

Jen čtyři minuty ale vydrželo domácím vedení.  Po centru srovnal skóre Polišenský, jenže to bylo ze strany hostů vše.

Ještě do přestávky stihla Třeboň opět vést. Měla výhodu rohového kopu, po němž si do vzduchu vyskočil Straka a hlavou zvýšil na 2:1.

Druhá půle pak byla v brankové režii domácích. Další trefu v zápase přidal Diviš a v závěru padl čtvrtý, poslední, ale o to nádhernější gól. Do centru se krásně položil Djurov a stanovil konečný výsledek 4:1.

Výsledky 6. kola: Dražice - Osek odloženo, Jankov - Rudolfov odloženo, J. Hradec - Hluboká 3:0, Dačice - Čimelice odloženo, Kaplice - Sedlice odloženo, Písek B - Želeč 1:0, Prachatice - Veselí n. L. 1:0, Třeboň - Soběslav 4:1.

1. Jiskra Třeboň 6 5 0 1 14:3 15
2. FK Tatran Prachatice 6 3 2 1 7:5 11
3. FK Jindřichův Hradec 1910 6 3 1 2 11:5 10
4. TJ Osek 5 3 1 1 10:6 10
5. Lokomotiva Veselí n/Lužnicí 6 2 3 1 6:3 9
6. FC Písek B 6 2 3 1 9:7 9
7. SK Siko Čimelice 5 3 0 2 9:7 9
8. FK Rašelina Soběslav 6 2 2 2 9:9 8