• 0
Do 65. minuty drželi fotbalisté Modré naději, že zdolají Litvínov. Ale potvrdilo se postavení obou týmů přeboru Ústeckého kraje. Hosté třemi góly v závěrečné půlhodině otočili skóre a vedou po 7. kole tabulku. Podívejte se na video.

Do vedení se domácí Modrá dostala po 44 minutách hry, když Podolský po přihrávce za obranu poslal míč mezi nohy litvínovského gólmana.

V 65. minutě vyrovnal z penalty Batelka a branka Kodeše v 69. minutě už byla pro Litvínov vítězná. Dragoun pak v 90. minutě vše stvrdil třetí trefou.

O bod horší než Litvínov je Horní Jiřetín, ten stejným poměrem vyhrál v Rumburku.

Krize exligových Blšan nekončí, jsou poslední

Nedaří se a nedaří. Fotbalisté Blšan nezvládají vstup do sezony. Po pátém hraném kole jsou na posledním místě tabulky s pouhými dvěma body. Naposledy prohráli doma s exdivizním Štětím těsně 2:3.

Blšanům to zkrátka „nelepí“. Potíže jim v tomto utkání dělaly především centrované míče.

Gól Štětí v 66. minutě na 2:1 pro hosty - centr Rejmana vyrazil brankář Matějka jen ke Stejskalovi a ten už pohodlně zakončil.

Gól Štětí v 85. minutě na konečných 3:2 pro hosty - „Situace jako přes kopírák při druhé brance Štětí. Tentokrát centroval Smejkal a zakončoval Belák,“ informuje klubový web Blšan.

Přitom vyrovnávací branka domácích na 2:2 v 80. minutě byla výstavní. Krejčík se opřel do balónu z pětadvaceti metrů, doslova propálil všechno, co mu stálo v cestě, a poslal míč přesně k tyči.

Jenže ani nádherné góly body nepřináší.

Výsledky 7. kola (5. hraného): Rumburk - H. Jiřetín 1:3, Proboštov - Hrobce 5:4 na pen., Louny - Spořice 3:2, Vilémov - Bílina 1:2, Neštěmice - Kadaň 0:4, Modrá - Litvínov 1:3, Děčín - Modlany 0:2, Blšany - Štětí 2:3.

1. FK Litvínov 5 4 0 0 1 11:4 12
2. Sokol Horní Jiřetín 5 3 1 0 1 12:5 11
3. Baník Modlany 5 3 0 1 1 13:10 10
4. FK Bílina 5 3 0 0 2 14:7 9
5. SK Štětí 5 3 0 0 2 15:10 9
6. FK Louny 5 3 0 0 2 7:8 9
7. FK Český Lev Neštěmice 5 3 0 0 2 7:11 9
8. SK Hrobce-Roudnice 5 2 0 2 1 17:11 8