• 0
Výkony fotbalistů Jaroměře jsou zatím v této sezoně jistotou. I po sedmém hraném kole přeboru Královehradeckého kraje dále vedou tabulku a jsou stále neporažení. Naposledy předvedli pěkný obrat v utkání s Červeným Kostelcem. Podívejte se na video.

Pro domácí Jaroměř to nebyla lehká práce. V zápase s Červeným Kostelcem se sice dostal zásluhou Ponikelského do vedení, ještě do přestávky ale hosté po trefě útočníka Hlavy srovnali a ten samý hráč je pak poslal v 51. minutě do vedení.

Jenže domácí nesložili zbraně, vzápětí srovnal forvard Škoda, jenž v 57. minutě definitivně zlomil střetnutí na stranu Jaroměře.

„Velmi si cením síly mužstva, které dokázalo otočit nepříznivý výsledek. Soupeř spoléhal na své rychlostně disponované hráče a nebezpečné standardky,“ zhodnotil duel pro khfotbal.cz kouč Jaroměře Miloš Exnar.

„Vyrovnaný zápas. Myslím si, že v obou poločasech jsme byli lepším mužstvem, bohužel šťastnější byli domácí. Zklamaní můžeme být pouze výsledkem,“ doplnil ho jeho protějšek Robert Hanuš.

V utkání dvou týmů, kteří hrají o záchranu, rozhodly bleskové úvody obou poločasů.

Domácí Dobruška skórovala v první i deváté minutě. A po snížení hostujícího Chlumce nad Cidlinou chvíli před přestávkou zareagovala dvěma brankami Michalíka ve 49. a 50. minutě.

A konečný výsledek? Dobruška zvítězila jasně 6:2 a se šesti body je na čtrnácté příčce tabulky.

Výsledky 6. kola (7. hraného): Slavia HK - Cidlina 0:4, Jičín - Rychnov n. K. 0:3, Úpice - Libčany 1:2 na pen., Dobruška - Chlumec n. C. 6:2, N. Město - Vysoká n. L. 2:0, Olympia HK - Kratonohy 3:2, Broumov - L. Bělohrad 1:3, Jaroměř - Č. Kostelec 3:2.

1. FK Jaroměř 7 6 1 0 0 17:8 20
2. FC Olympia Hradec Králové 7 5 0 1 1 16:10 16
3. FK Vysoká nad Labem 7 4 1 0 2 15:5 14
4. TJ Lázně Bělohrad 7 3 2 0 2 10:10 13
5. RMSK Cidlina 7 3 1 1 2 10:7 12
6. FC Slavia Hradec Králové 7 4 0 0 3 9:9 12
7. SK Jičín 7 3 1 1 2 8:8 12
8. Spartak Rychnov n/Kněžnou 7 3 0 1 3 14:10 10