• 0
Fotbalisté Tachova jsou jedinými v divizi A, kteří mají po čtyřech odehraných kolech plný počet bodů. Teď to odnesly Klatovy. Podívejte se na video.

Vítězný gól tohoto utkání přinesla 33. minuta. Tachov zahrával aut a jeden z hráčů ho hodil až k hranici malého vápna.

Tam ho hlavou domácí fotbalista přiťukl k Viternovi, jenž pěknou obloučkovou střelou k pravé tyči otevřel skóre zápasu.

Další branky padly až v druhé půli. V 66. minutě si naběhl na dlouhý nákop Sadílek a špičkou kopačky poslal balón za záda překvapeného hostujícího gólmana.

Třetí trefa přišla v 81. minutě. A vznikla z podobné situace jako ta druhá.

Opět si jeden z tachovských hráčů naběhl na dlouhý míč za obranu, postupoval na brankáře, jemuž udělal kličku, zahnal ho do strany a pak poslal přesnou přihrávku na volného Dvořáka, který už jen doklepl balón do opuštěné branky.

Tachovu se daří, naopak Milevsko se souží. Zase prohrálo, i nadále je bez bodu. Ze Zličína si odvezlo výprask 0:6!

Výsledky 4. kola: Aritma Praha - Karlovy Vary 1:2, Zličín - Milevsko 6:0, Mariánské Lázně - Táborsko B 0:3, Čížová - Sušice 5:1, Doubravka - Český Krumlov 3:1, Hořovicko - Malše Roudné 2:1, Rokycany - Cheb 0:2, Tachov - Klatovy 1898 3:0.

1. Tachov 4 4 0 0 0 11:2 12
2. Táborsko B 4 3 1 0 0 18:5 11
3. Cheb 4 3 0 0 1 10:4 9
4. Doubravka 4 2 1 1 0 7:3 9
5. Karlovy Vary 4 2 1 0 1 8:4 8
6. Hořovicko 4 1 2 0 1 3:4 7
7. Zličín 4 2 0 0 2 10:9 6
8. Rokycany 4 1 1 1 1 2:2 6