• 0
Vítězná jízda fotbalistů Polabanu Nymburk se v přeboru Středočeského kraje zastavila až ve 4. kole, když remizovali na půdě Suchdola 2:2. Podívejte se na video.

Hostující Nymburk naladěný na vítěznou vlnu vstoupil do utkání hůře než protivník. Po prvním poločase prohrával po proměněné penaltě Kacafírka.

Jenže po přestávce ukázal pozitivní mentalitu a dvěma trefami v rozmezí několika minut skóre otočil ve svůj prospěch. Pomohly mu nedůslednosti v obraně.

Domácí se přesto nevzdali a vybojovali alespoň bod. Pětadvacet minut před koncem měli výhodu trestného kopu, který hlavou poslal do sítě Špičák a stal se hrdinou sobotního odpoledne. Vyrovnáno, 2:2 a Suchdol obral lídra!

„Podle mě to byl velice dobrý fotbal z obou stran, zápas měl dobrou úroveň. Lidi se pobavili,“ zhodnotil duel pro svoboda.info trenér Suchdola Vlastimil Chlád.

Výsledky 4. kola: Spartak Příbram - Ostrá 1:4, Suchdol - Nymburk 2:2, Jíloviště - Hostouň 6:2, Rakovník - Ovčáry 2:0, Semice - Rejšice 2:2, SK Rakovník - Dobříš 2:0, Sedlčany - Klecany 3:0, Vraný - Beroun 3:2.

1. SK Polaban Nymburk 4 3 1 0 11:4 10
2. Sokol Ovčáry 4 3 0 1 11:4 9
3. Tatran Rako Rakovník 4 3 0 1 9:5 9
4. SK Rakovník 4 3 0 1 4:1 9
5. Sportovní sdružení Ostrá 4 2 1 1 10:6 7
6. MFK Dobříš 4 2 1 1 7:5 7
7. Sokol Družba Suchdol 4 2 1 1 8:7 7
8. TJ Jíloviště 4 2 0 2 10:8 6