• 0
Jeden z lídrů přeboru Zlínského kraje Holešov nezaváhal ani ve třetím kole. Domácí fotbalisté hostili Vizovice, které zdolali i díky čistému hattricku Roubalíka vysoko 5:1. Museli ale přečkat divokou 46. minutu. Podívejte se na video.

Zatímco v první půli nepadla žádná branka, v té druhé se fanoušci, kteří dorazili na tento zápas, nemohli ofenzivních momentů nabažit. Viděli hned šest gólů!

Dva dokonce v úvodní minutě druhého poločasu.

Nejprve akrobaticky skóroval po centru Marek a domácí vedli 1:0. Jenže v té stejné minutě obrana Holešova nezvládla protiútok Vizovic a rozhodčí nařídil pokutový kop, jenž Foltýn bez potíží proměnil - bleskurychle bylo skóre 1:1.

Ovšem později už řádili pouze domácí. V 53. minutě opět zařídil vedení Marek a pak přišla „one man show“ Roubalíka - jeden, dva, tři góly, čistý hattrick a výhra 5:1.

V rámci 3. kola zlínského přeboru zaujala také přestřelka v Luhačovicích, odkud si nováček ze Vsetína odvezl všechny tři body za vítězství v poměru 5:3.

Výsledky 3. kola: Rožnov p. R. - Baťov 1:0, Holešov - Vizovice 5:1, Kelč - Vigantice 3:2, Luhačovice - Vsetín 3:5, Morkovice - Provodov 4:3 na pen., Boršice - Chropyně 2:1, Fryšták - Bystřice p. H. 1:2 na pen.

1. FC Vsetín 3 3 0 0 0 12:4 9
2. SFK ELKO Holešov 3 3 0 0 0 10:2 9
3. FC Morkovice 3 1 2 0 0 11:4 7
4. FC Rožnov pod Radhoštěm 3 2 0 1 0 8:2 7
5. SK Boršice 3 2 0 0 1 5:6 6
6. FK Bystřice p.Hostýnem 3 1 1 0 1 4:3 5
7. FC RAK Provodov 3 0 2 1 0 6:6 5
8. FC Fryšták 3 1 0 1 1 5:5 4