• 0
Tři zápasy a tři výhry. Vizitka fotbalistů Horšovského Týna v nové sezoně přeboru Plzeňského kraje rozhodně není špatná. Naposledy přivezli tři body z Černic. Podívejte se na video.

Klíčem k úspěchu hostů se stal první poločas, ve kterém se Horšovský Týn dokázal dvakrát prosadit.

Nejprve ve 27. minutě domácí neuhlídali rohový kop, po němž se Doležal nejlépe zorientoval před brankou a skluzem dopravil míč do sítě.

O dvanáct minut později Šindelář přeloboval domácího gólmana a o další výhře hostů bylo rozhodnuto.

To Černice mají nepříjemné starosti. Ve třech kolech nezískaly jediný bod a mají hrozivé skóre 3:16.

Výsledky 3. kola: ZČE Plzeň - Hor. Bříza 1:0 na pen., Přeštice - Rozvadov 1:2, Rapid Plzeň - Holýšov 1:0 na pen., Bolevec - Horažďovice 0:1, Chotíkov - Domažlice B 3:2, Vejprnice - Zruč 3:2, Černice - Horšovský Týn 0:2, Rokycany B - Koloveč 5:4.

1. FC Dynamo Horšovský Týn 3 3 0 0 0 7:0 9
2. SKP Rapid Sport 3 2 1 0 0 6:1 8
3. SK ZČE Plzeň 3 1 2 0 0 7:0 7
4. Slavoj Koloveč 3 2 0 0 1 17:7 6
5. SK Slavia Vejprnice 3 2 0 0 1 8:5 6
6. Rozvadov 3 2 0 0 1 7:5 6
7. Přeštice 3 2 0 0 1 7:5 6
8. FC Rokycany B 3 2 0 0 1 7:10 6