• 0
Fotbalisté Ovčár se radují ze třetí výhry v přeboru Středočeského kraje. Zdolali Jíloviště 4:0, přičemž rozhodující momenty utkání přišly už v první půli. Podívejte se na video.

Domácí se dostali do vedení po první pětiminutovce hry.

Po centru zleva se do vzduchu zavěsil Hašler a hlavičkou nekompromisně otevřel skóre utkání.

Před poločasovou přestávkou ale Ovčáry vedly už o tři branky. Ve 32. minutě se prosadil Müller a také přišel typický „gól do šatny“. Ke smůle Jíloviště byl jeho vlastní...

Výsledky 3. kola: Tn Rakovník - Semice 2:3, Ovčáry - Jíloviště 4:0, Beroun - Suchdol 1:5, Klecany - SK Rakovník 0:1, Dobříš - Spartak Příbram 1:1, Ostrá - Rejšice 3:0, Hostouň - Vraný 1:4, Nymburk - Sedlčany 6:2.

1. Sokol Ovčáry 3 3 0 0 11:2 9
2. SK Polaban Nymburk 3 3 0 0 9:2 9
3. MFK Dobříš 3 2 1 0 7:3 7
4. Tatran Rako Rakovník 3 2 0 1 7:5 6
5. Sokol Družba Suchdol 3 2 0 1 6:5 6
6. SK Rakovník 3 2 0 1 2:1 6
7. Sportovní sdružení Ostrá 3 1 1 1 6:5 4
8. AFK Sokol Semice 3 1 1 1 4:6 4