• 0
Útočný fotbal viděli ti fanoušci, kteří dorazili na utkání 3. kola přeboru Královehradeckého přeboru mezi Červeným Kostelcem a Dobruškou. Konečné skóre 6:3 ukazuje, že se diváci rozhodně nenudili a neměli nouzi ani o zajímavou zápletku. Hosté celý zápas ztráceli, ale nechybělo málo a mohli vyrovnat. Podívejte se na video.

Už po pětadvaceti minutách hry se zdálo, že je rozhodnuto. Červený Kostelec vedl 3:0 a po poločasové přestávce dál držel tříbrankový náskok - jen s tím rozdílem, že skóre bylo 4:1.

Pak ale přišla vzpoura hostující Dobrušky.

48. minuta, trefa Beneše, 4:2.

53. minuta, opět trefa Beneše a 4:3.

„Povedl se nám vstup do utkání. Místo klidného zápasu jsme ve druhém poločase přestali hrát a hosté snížili na rozdíl jedné branky,“ říkal po skončení duelu pro khfotbal.cz kouč domácích Robert Hanuš.

„Začali jsme doufat v malý zázrak, který ovšem nenastal. Po sporné situaci, kdy byl faulován náš brankář, jsme inkasovali do prázdné branky pátý gól a hráči již v sobě nenašli morální ani fyzické síly s výsledkem něco udělat,“ doplnil ho vedoucí mužstva Dobrušky Zdeněk Zounar.

71. a 77. minuta znamenaly pojištěné vedení pro domácí a zisk tří bodů.

Po čtyřech odehraných kolech má zatím Červený Kostelec vyrovnanou bilanci výher a porážek, zatímco Dobruška získala z dvanácti možných bodů pouhé tři.

Podívejte se také na sestřih gólových momentů vloženého 15. kola:

26. srpna 2014

Výsledky 3. kola (4. hraného): N. Město - Jičín 0:1, Vysoká n. L. - Úpice 2:0, Chlumec n. C. - Slavia HK 0:2, Libčany - Rychnov n. K. 3:1, Kratonohy - Cidlina 1:0, Jaroměř - Broumov 1:0, Č. Kostelec - Dobruška 6:3, L. Bělohrad - Olympia HK 1:0 na pen.

1. FK Jaroměř 4 4 0 0 0 9:2 12
2. SK Jičín 4 3 0 1 0 7:3 10
3. RMSK Cidlina 4 2 1 0 1 5:3 8
4. FK Vysoká n/L. 4 2 1 0 1 4:3 8
5. FC Olympia Hradec Králové 4 2 0 1 1 8:5 7
6. SK Libčany 4 2 0 0 2 9:6 6
7. Červený Kostelec 4 2 0 0 2 11:9 6
8. FC Slavia Hradec Králové 4 2 0 0 2 6:4 6