• 0
Můj dům, můj hrad. To platilo ve třetím kole České fotbalové ligy, v němž domácí týmy ovládly hned osm zápasů z devíti, přičemž ten poslední prohrály Domažlice až na penalty. Navíc se hostující mužstva dokázala ze hry prosadit pouze dvakrát, po jednom gólu dal Chomutov v Králově Dvoře a Louňovice na hřišti Unionu 2013. Podívejte se na video.

Fotbalisté Chomutova stále více a více zabředávají do výsledkové mizérie. Ve třech kolech nezískali jediný bod a nelichotivé mají i skóre, které je v současné chvíli 1:12.

Nevylepšilo to ani utkání v Králově Dvoře, kde Chomutov prohrál jasně 1:4. Rozhodla ale až poslední dvacetiminutovka.

Hosté ztráceli od 16. minuty, když dostal míč za obranu volný Šlapák a otevřel gólový účet tohoto duelu.

Chomutov vyrovnal po pěti minutách druhé půle, když si naběhl na dlouhý pas Strada a pohlednou ránou nedal domácímu brankáři šanci.

Králův Dvůr nechtěl připustit ztrátu a góly v rychlém sledu - konkrétně v 73., 81. a 85. minutě - rozhodly o jeho vítězství.

„My si šance těžce vytvoříme. Špatně to řešíme a na konci pak dostáváme góly, kdy posadíme soupeře na koně po našich chybách. Poté to tak dopadá, je to ostuda,“ smutnil v rozhovoru pro klubový web chomutovský Jan Hyneš.

Šanci na nápravu má tým z Ústeckého kraje v příštím kole proti Vltavínu, jenž sestoupil z druhé nejvyšší soutěže.

Výsledky 3. kola: Chrudim - Bohemians Praha 1:0, Loko Vltavín - Vyšehrad 4:0, Domažlice - Štěchovice 0:0, na pen. 3:4, Jirny - Písek 5:0, Králův Dvůr - Chomutov 4:1, Admira Praha - Čáslav 2:0, Převýšov - Meteor Praha 2:0, SK Union 2013 - Louňovice 2:1, Zápy - Benešov 1:0.

1. Králův Dvůr 3 2 1 0 0 10:3 8
2. Admira Praha 3 2 1 0 0 4:1 8
3. SK Union 2013 3 2 1 0 0 4:2 8
4. Domažlice 3 2 0 1 0 7:0 7
5. Jirny 3 1 2 0 0 9:4 7
6. Loko Vltavín 3 2 0 1 0 5:0 7
7. Štěchovice 3 1 1 1 0 4:0 6
8. Chrudim 3 2 0 0 1 5:2 6