• 0
Není lepší pozvánky na fotbal než převaha ofenzivní hry. Přesně to naplnilo úvodní kolo Pražská teplárenská přeboru, v němž padlo 42 gólů! Významně se na tom podílel i zápas Třeboradic proti nováčkovi Tempu Praha, který skončil divokou remízou 5:5. Podívejte se na gólový sestřih.

Jako první šli do vedení hosté z Tempa, už v 5. minutě se prosadil Tománek. O dvě minuty později bylo srovnáno, první gól Třeboradic v nové sezoně vsítil Trnka.

Hostující nováček se ale držel více než statečně, vždyť do konce první půle se dokonce dostal do vedení, a to zásluhou Nwogua.

Domácí ovšem skóre v první desetiminutovce druhého poločasu otočili na 3:2, jedním gólem se na tom podílel Zdeněk Šenkeřík, bývalý prvoligový útočník.

Následně hosté srovnali, Třeboradice se na chvíli zase dostaly do vedení, ale Tempo v 81. minutě dalo pátou branku a vedlo 5:4.

Jenže přišla 90. minuta...

Domácí měli výhodu trestného kopu, nicméně z uctivé vzdálenosti. K balónu se postavil Grznár, chtěl ho napálit před branku, ale napálil jej tak šikovně, že zapadl přesně k tyči - 5:5, závěrečný hvizd rozhodčího a dělba bodů.

„Nevím, jestli to Grznár chtěl kopnout přímo do brány nebo mu to uletělo, zkrátka to byl náhodný gól,“ konstatoval Libor Koller z Tempa.

„Zápas skončil 5:5, takže divákům se to určitě líbilo. Padly nádherné góly, ale pro trenéry to byl trochu těžší zápas. My jsme dostali prakticky ze sedmi střel pět gólů. Měli jsme to v režii, ale zbytečně jsme inkasovali. Na tom musíme zapracovat,“ varoval pro fotbalpraha.cz Ivan Petrbok z Třeboradic.

Vysokou výhrou se při premiéře pražského přeboru prezentovaly Královice, které na půdě Radotína zvítězily 6:2.

Výsledky 15. kola (1. hraného): U. Vršovice - Kolovraty 4:0, Střešovice - ČAFC Praha 1:1, Př. Kopanina - Cholupice 4:2, Meteor B - Háje 1:2, Radotín - Královice 2:6, Motorlet Praha B - Libuš 3:1, Uhelné sklady - Admira Praha B 3:2, Třeboradice - Tempo Praha 5:5.

1. Sokol Královice 1 1 0 0 6:2 3
2. SK Union Vršovice 1 1 0 0 4:0 3
3. FC Přední Kopanina 1 1 0 0 4:2 3
4. FK Motorlet Praha B 1 1 0 0 3:1 3
5. SK Uhelné sklady Praha 1 1 0 0 3:2 3
6. FC Háje Jižní Město 1 1 0 0 2:1 3
7. SK Třeboradice 1 0 1 0 5:5 1
8. FC Tempo Praha 1 0 1 0 5:5 1