• 0
Do 70. minuty to nebylo sice ideální, ale také ani ztracené. Fotbalisté Bosonoh v tu chvíli prohrávali s týmem Sparta Brno v rámci 2. kola přeboru Jihomoravského kraje pouze o jednu branku. Jenomže pak se domácí hráči totálně sesypali a nakonec utržili potupný debakl 0:6. Podívejte se na video.

Do vedení šli hosté ve 39. minutě zásluhou Ryšavého. Pak byl do 70. minuty klid, ale následně...

Vše začalo vlastním gólem Bosonoh. Okamžitě po rozehrávce poté domácí ztratili balón a po rychlém brejku se podruhé v utkání trefil Ryšavý - 0:3.

74., 77. a 86. minuta. To jsou časy dalších branek, které vstřelila Sparta Brno. Dvakrát se radoval Přichystal a jednou Makiš, jenž přesně hlavičkoval.

Hosté tak mají po dvou odehraných kolech na kontě plný počet bodů a přesvědčivé skóre 12:0. Co zápas, to šest gólů. Nejprve to schytaly Novosedly a teď Bosonohy.

Výsledky 2. kola: Novosedly - Ráječko 1:3, Bzenec - Ivančice 4:2, Dubňany - Bystrc 4:1, Bohunice - Vojkovice 4:0, Rousínov - Mor. Slavia 3:4, Kuřim - M. Krumlov 1:2, IE Znojmo - Jevišovice 2:1, Bosonohy - Sparta Brno 0:6.

1. FC Sparta Brno 2 2 0 0 12:0 6
2. TJ Tatran Bohunice 2 2 0 0 6:1 6
3. SK Olympia Ráječko 2 2 0 0 6:2 6
4. FK Baník Dubňany 2 1 1 0 5:2 4
5. FC Ivančice 2 1 0 1 7:4 3
6. FK IE Znojmo 1 1 0 0 2:1 3
7. SK Moravská Slavia 2 1 0 1 5:5 3
8. Tatran Rousínov 2 1 0 1 5:5 3