• 0
I fotbalové týmy hrající přebor Pardubického kraje už rozehrály mistrovskou část sezony 2014/2015. V úvodním kole se dařilo především rezervě Chrudimi. Ta si doma vyšlápla na Litomyšl. A konečný výsledek? Více než výmluvný - 8:0! Podívejte se na video.

Rezerva třetiligové Chrudimi měla v prvním poločase jediného střelce - a ten jí zajistil pohodlný náskok 3:0 do druhé půle.

Kroutil se trefil v 16., 40. a nakonec ve 44. minutě, kdy Litomyšl dostala tradiční „gól do šatny“.

A inkasovala i „gól ze šatny“, hned ve 46. minutě se prosadil Luptovský, jenž přesně opět pálil o pouhé dvě minuty později.

Pak Kroutil přidal svou čtvrtou branku v utkání a když se v závěrečné dvacetiminutovce zapsal ještě do střelecké listiny Linhart s Tlapákem, bylo jasno. 8:0!

Lídr pardubického přeboru po prvním odehraném kole je tak více než jasný.

Výsledky 2. kola (1. hraného): Holice - Třemošnice 4:0, M. Třebová - Moravany 0:1, Žamberk - Svitavy 3:2, Letohrad B - Dol. Újezd 2:1 na pen., Chrudim B - Litomyšl 8:0, Pardubičky - Lanškroun 3:1, Hlinsko - Choceň 4:0, Hor. Jelení - Polička 0:4.

1. MFK Chrudim B 1 1 0 0 0 8:0 3
2. Sportovní kluby Polička 1 1 0 0 0 4:0 3
3. FC Hlinsko 1 1 0 0 0 4:0 3
4. SK Holice 1 1 0 0 0 4:0 3
5. SK Pardubičky 1 1 0 0 0 3:1 3
6. 1.FC Žamberk 1 1 0 0 0 3:2 3
7. Sokol Moravany 1 1 0 0 0 1:0 3
8. FK OEZ Letohrad B 1 0 1 0 0 1:1 2