• 0
Fotbalisté Horšovského Týna ještě v minulé sezoně hráli I. A třídu, ale teď se posunuli o soutěž výše a do přeboru Plzeňského kraje vlétli s pořádnou dávkou energie. Vždyť po dvou kolech mají plný počet bodů, a dokonce zdolali vicemistra této soutěže z Vejprnic 2:0. Podívejte se na video.

O konečném výsledku rozhodla až druhá půle. Nejprve zahrávali domácí standardní situaci ze strany, vejprnický gól neudržel centrovaný míč, jenž propadl k volnému T. Šindelářovi, kterému ale chvíli trvalo, než si balón zpracoval.

Ale pak se přízemní střelou k pravé tyči nemýlil.

Vítězství pečetil v 84. minutě R. Šindelář. Hostující brankář vyběhl mimo šestnáctku, vrhl se domácímu fotbalistovi pod nohy, ale míč do své moci nezískal.

A R. Šindelář měl snadnou práci a lehce poslal balón do prázdné sítě.

V dresu Kolovče dál řádí bývalý prvoligový útočník Tomáš Došek. Na vysokém vítězství proti Černicím 9:2 se podílel hned čtyřmi góly.

Výsledky 2. kola: Zruč - Chotíkov 1:2 na pen., H. Bříza - Přeštíce 2:4, Rozvadov - Rokycany B 5:0, Horšovský Týn - Vejprnice 2:0, Koloveč - Černice 9:2, Domažlice B - Bolevec 2:0, Horažďovice - Rapid Plzeň 0:3, Holýšov - ZČE Plzeň 0:1 na pen.

1. Slavoj Koloveč 2 2 0 0 0 13:2 6
2. SKP Rapid Sport 2 2 0 0 0 6:1 6
3. FC Dynamo Horšovský Týn 2 2 0 0 0 5:0 6
4. Přeštice 2 2 0 0 0 6:3 6
5. SK ZČE Plzeň 2 1 1 0 0 7:0 5
6. SK Slavia Vejprnice 2 1 0 0 1 5:3 3
7. Rozvadov 2 1 0 0 1 5:4 3
8. Jiskra Domažlice B 2 1 0 0 1 3:3 3