• 0
Nebyl to nikterak povedený vstup do utkání, když si fotbalisté Čížové dali hned v první minutě utkání 2. kola divize A proti Milevsku vlastní gól. Přesto je tato smolná chvilka neznejistěla a nakonec zápas zvládli v poměru 3:2. Podívejte se na video.

Hostující Milevsko zahrávalo už v první půlminutě hry rohový kop a centrovaný míč si nešťastně srazil do vlastní sítě krajní záložník Rozhoň.

V 17. minutě ale srovnal středopolař Dvořák, jenž následně proměněnou penaltou z poslední minuty první půle stanovil konečné skóre duelu na 3:2 pro Čížovou.

Zatímco ta slaví premiérové vítězství této sezony, Milevsko pomalu zabředlo do výsledkové mizérie. 0 bodů, skóre 2:5, toť jeho prozatímní vizitka.

Dále se daří Tachovu, poradil si se Sušicí v poměru 2:0 a jako jediný tým divize A má stoprocentní bilanci.

Do kdy si ji udrží?

Výsledky 2. kola: Aritma Praha - Táborsko B 2:3 na pen., Zličín - Hvězda Cheb 3:1, Tachov - Sušice 2:0, Mar. Lázně - Rokycany 0:1 na pen., Hořovicko - Klatovy 2:1 na pen., Doubravka - K. Vary 0:1 na pen., Čížová - Milevsko 3:2, Roudné - Č. Krumlov 2:3 na pen.

1. FK Tachov 2 2 0 0 0 5:2 6
2. FC MAS Táborsko B 2 1 1 0 0 9:4 5
3. FC Rokycany 2 1 1 0 0 2:0 5
4. FK Slavoj Český Krumlov 2 1 1 0 0 3:2 5
5. Malše Roudné 2 1 0 1 0 6:2 4
6. FC Viktoria Mariánské Lázně 2 1 0 1 0 2:0 4
7. SK Senco Doubravka 2 1 0 1 0 2:0 4
8. FK Hvězda Cheb 2 1 0 0 1 3:3 3