• 0
3. minuta - gól! Fotbalisté rezervy Turnova se dostali zásluhou Tvrdého proti Bozkovu brzy do vedení, jenže následující pasáže utkání 15. kola přeboru Libereckého kraje vůbec nezvládli a odjeli s debaklem 2:6. Podívejte se na video.

Domácí Bozkov srovnal skóre ve 13. minutě, když se prosadil Nesvadba po trestném kopu. Ten samý hráč skóroval i o dvacet minut později.

Hosté pak v druhém poločase inkasovali ještě čtyřikrát, a Havel tak v 88. minutě už jen kosmeticky změnil stav utkání na konečných 6:2 pro Bozkov.

Lídr libereckého přeboru zvítězil i v posledním hraném kole, Višňová přehrála Mimoň na jejím hřišti 4:2. Hosté po 62 minutách vedli o čtyři branky, jenomže domácí dvěma trefami v závěrečné pětiminutovce ještě udělali ze zápasu drama.

Vyrovnat už ale nestihli, a tak Višňová slaví ovládnutí této krajské soutěže. Jestli skutečně bude hrát v příští sezoně divizi, vedení klubu teprve rozhodne. Rozhodnutí by mělo padnout co nejdříve.

Výsledky 15. kola (26. hraného): Mšeno - Hrádek 3:1, Mimoň - Višňová 2:4, Bozkov - Turnov B 6:2, Desná - Semily 2:3, Mírová - Sedmihorky 1:5, Doubí - Skalice 1:1, Doksy - Č. Lípa 1:1.

1. Jiskra Višňová 26 17 3 6 65:43 54
2. SK Semily 26 16 5 5 66:34 53
3. FK Pěnčín-Turnov B 26 14 6 6 57:33 48
4. Sokol Bozkov 26 14 3 9 77:56 45
5. Sokol Doubí 26 12 5 9 44:35 41
6. Jiskra Mšeno - Jablonec n.N. 26 9 12 5 69:37 39
7. FK Sedmihorky 26 11 6 9 43:32 39
8. SK Skalice 26 10 9 7 51:41 39