• 0
Fotbalisté Olympie Hradec Králové v duelu 30. kola přeboru Královehradeckého kraje ukázali, jak vypadá mizerná střelecká muška. V utkání proti Červenému Kostelci nastřelili jednou tyč a dvakrát břevno. Gól vstřelit nedokázali, naopak dvakrát inkasovali. Podívejte se na video.

„Dnes nám prostě ´ten nahoře´ gól dát nedovolil,“ smutnil pro khfotbal.cz vedoucí týmu Olympie HK František Bárta.

A okřídlené pravidlo nedáš-dostaneš platilo i v tomto případě.

71. minuta - Hostující L. Hlava převzal na levé straně hřiště míč, slalomem obešel několik protihráčů, kteří ho vůbec nemohli zachytit a z hranice pokutového území vypálil. Domácí gólman se vrhl na svou pravou stranu, jenže balón nepříjemně přeskočil, až skončil v síti.

78. minuta - O pár minut později bylo pro Červený Kostelec ještě veseleji. D. Hlava se dostal do samostatného úniku, jeho strážci ho sice stihli doběhnout a trochu mu zkomplikovat situaci, jenže on se nedal.

Vystřelil ze strany tak šikovně, že přeloboval vybíhajícího brankáře a míč od břevna zapadl do branky.

Třetí tým královehradeckého přeboru tak své fanoušky na závěr sezony příliš nepotěšil.

To první dva týmy tabulky si na venkovních hřištích doslova otevřely střelnici. Lídr soutěže si vyšlápl na Broumov (7:1), druhý Jičín zničil Dobrušku (6:1).

Výsledky 30. kola: Chlumec n. C. - Slavia HK 1:2, Úpice - Rychnov n. K. 1:2, Dobruška - Jičín 1:6, Libčany - Jaroměř 2:3, L. Bělohrad - Cidlina 5:4, Broumov - Týniště n. O. 1:7, Hořice - Kratonohy 2:1, Olympia HK - Č. Kostelec 0:2.

1. SK Týniště n.Orlicí 30 20 5 5 78:43 65
2. SK Jičín 30 19 7 4 60:26 64
3. FC Olympia Hradec Králové 30 17 6 7 73:44 57
4. FC Slavia Hradec Králové 30 14 7 9 51:40 49
5. FK Jaroměř 30 14 6 10 76:62 48
6. Sokol Kratonohy 30 12 11 7 50:36 47
7. RMSK Cidlina Nový Bydžov 30 14 4 12 74:51 46
8. SK Libčany 30 11 11 8 61:51 44