• 0
Bude to boj do posledního kola, do poslední minuty. Ale přesto mají fotbalisté Krupky do divize stále blíž a blíž. I po 28. kole přeboru Ústeckého kraje mají jednobodový náskok na druhé Litoměřice, tentokrát si poradili s exligovými Blšany (2:1). Podívejte se na video.

Stačilo málo a Krupka by všechny body z tohoto utkání nevytěžila.

Jako první šly do vedení Blšany. Hrála se 27. minuta a nejlepší střelec klubu Prückner se dostal do samostatného úniku, který zakončil přesnou střelou ke vzdálenější tyči.

Krupka vyrovnala až v 62. minutě. Před blšanským brankářem byl neskutečný závar a když už to vypadalo, že domácí míč do sítě nedotlačí, přece se to povedlo. Skóroval Valenta, jenž o pětadvacet minut později proměněným pokutovým kopem obrat dokonal.

Klidnější průběh zápasu měly Litoměřice. Do tabulky pravdy si připsaly tři plusové body, protože Modlany na jejich půdě jednoznačně přejely 5:1.

Kdo tedy nakonec ústecký přebor ovládne? Zbývají už pouhá dvě kola.

Výsledky 28. kola: Louny - Proboštov 4:1, Milešov - Litvínov 0:2, Modlany - Litoměřice 1:5, Vilémov - Březno 5:0, Krupka - Blšany 2:1, Neštěmice - H. Jiřetín 7:1, Modrá - Děčín 5:0, Kadaň - Bílina 2:1.

1. TJ Krupka 28 18 6 4 69:34 63
2. FK Litoměřice 28 17 8 3 66:26 62
3. SK Stap-Tratec Vilémov 28 15 4 9 74:42 50
4. FK Bílina 28 12 7 9 44:26 48
5. FK Chmel Blšany 28 13 3 12 70:56 44
6. FK Český Lev Neštěmice 28 14 2 12 59:47 44
7. FK Litvínov 28 13 4 11 53:43 44
8. TJ Proboštov 28 11 5 12 49:46 43