• 0
Špatný závěr první půle i začátek té druhé. Fotbalisté Písku B dostali v této pasáži od Oseku v zápase 27. kola přeboru Jihočeského kraje hned tři góly a o vývoji utkání bylo rozhodnuto. Podívejte se na gólové momenty z jednotlivých duelů.

První trefu hosté slavili čtyři minuty před poločasovou přestávku. Rezerva Písku udělala trestuhodnou chybu ve středu hřiště, po níž Osek založil rychlý protiútok, který skončil gólem Nováka.

O dvě minuty později pak měl Osek výhodu trestného kopu. A ten Pavlovič zužitkoval opravdu nádherně - 0:2.

Definitivní direkt dostali domácí tři minuty po startu druhého poločasu, když se prosadil Hájek - 0:3.

"Neřekl bych, že jsme byli horším týmem, ale rozhodla produktivita soupeře a jeho hra dopředu. Možná, že jsme měli častěji míč pod kontrolou, ale to nebylo rozhodující. Ve druhé půli jsme už nedokázali vážněji ohrozit oseckou branku. Soupeř vstřelil tři góly, a to rozhodlo," smutnil po skončení zápasu kouč písecké rezervy Jaroslav Kostka pro jihoceskyfotbal.cz.

Osek se po tomto vítězství vyšvihl na šesté místo tabulky, kterou dál suverénně vedou Dražice, ačkoliv schytaly od druhého Roudného na jeho hřišti překvapivý debakl 0:5.

Výsledky 27. kola: Písek B - Osek 0:3, Dačice - Třeboň 2:1, Sedlice - Soběslav 0:0, Rudolfov - Bavorovice 4:2, Prachatice - Čimelice 1:0, Lažiště - Jankov 1:2, Roudné - Dražice 5:0, Hluboká - Veselí 0:2.

1. Dražice 27 20 3 4 66:30 63
2. Malše Roudné 27 17 4 6 71:37 55
3. Lokomotiva Veselí n.Lužnicí 27 13 9 5 42:28 48
4. Hluboká n.Vltavou 27 14 4 9 52:34 46
5. SK Jankov 27 13 4 10 42:38 43
6. TJ Osek 27 12 5 10 46:38 41
7. Jiskra Třeboň 27 13 1 13 45:38 40
8. SK Siko Čimelice 27 11 3 13 40:44 36