Real slaví desátý triumf v Lize mistrů, Atlético porazil v prodloužení

19:33,  aktualizováno  23:23

Už se schylovalo ke korunovaci Atlétika, ale z triumfu ve fotbalové Lize mistrů se nakonec raduje Real Madrid. Ten v nastavení druhého poločasu vyrovnal a v prodloužení svého soupeře smetl. Nakonec vyhrál 4:1. Slaví tak jubilejní desáté vítězství v nejprestižnější klubové soutěži Evropy. celý článek

M67i24l85a93n
B48e28n33e70s
Hala Madrid
V65l35a48d79i86m28í97r
H93u89d16á18k
Foto Kto umí, umí. A Real dokázal, že to umí.
J86á96n
B80a11d41i27o26v43s70k15ý
Jak čtu diskuzi zacina mi byt Real sympaticky.
M95a89r67t66i75n
D30u24f91e20k
Kvízová otázka: co si to Ancelotti naléval nebo sypal do krku před koncem zápasu z malé, kapesní zelené lahvičky?...