• 0
Fotbalistům Benešova se v minulém týdnu nadmíru dařilo. V předehrávaném kole deklasovali ZČE Plzeň jednoznačně 4:0 a ve víkendovém zápasu v rámci 25. kola divize A si poradili s rezervou druholigového Táborska 3:2. Hřeje je tak první místo v tabulce. Podívejte se na sestřihy gólových momentů i z dalších duelů.

Hrála se teprve 2. minuta a domácí Benešov už vedl o jeden gól.

Útočník Kučaba se efektně prokličkoval na levé straně mezi svými strážci a prudkou ranou našel mezeru mezi tyčí a gólmanem protivníka.

Hosté pak měli v 11. minutě výhodu rohového kopu, po němž se dorážkou zblízka prosadil Musiol a srovnal skóre. Benešov o pár minut později musel navíc řešit lapálii se zraněným brankářem Starečkem. Místo něho šel do branky Aleš Tlamicha.

"Už nám zbyl jen Aleš a toho musíme připravit na zbytek sezony. Nepočítal s tím, že půjde do rychle do hry, ale zhostil se toho velice dobře a má podíl na vítězství," vysekl Tlamichovi poklonu benešovský kouč Luboš Zákostelský pro klubový web.

Tlamicha pak sledoval, jak v 25. minutě vrátil Benešovu vedení Žák a v úvodu druhé půle zvýšil na rozdíl dvou branek Borkovec.

Rezerva Táborska sice ještě zásluhou Traoreho snížila, ale vyrovnat se jí už nepodařilo. A Benešov tak získal všechny tři body.

I druhý Písek zvítězil, když zdolal Rokycany 2:0. Nyní má na lídra tabulky divize A pětibodovou ztrátu, ale má ještě jeden zápas k dobru.

Výsledky 25. kola: ZČE Plzeň - Čížová 3:1, Písek - Rokycany 2:0, Doubravka - J. Hradec 3:3, Tachov - Zličín 6:0, Č. Krumlov - Hvězda Cheb 5:2, Sušice - Hořovicko 1:0, Milevsko - Nová Ves pod Pleší 1:4, Benešov - Táborsko B 3:2.

1. SK Benešov 26 19 6 1 46:17 63
2. FC Písek 25 18 4 3 68:24 58
3. FK Tachov 25 16 2 7 66:33 50
4. TJ Sokol Nová Ves pod Pleší 25 15 4 6 64:36 49
5. FC MAS Táborsko B 25 13 3 9 41:34 42
6. FK Hořovicko 25 12 4 9 36:29 40
7. FC Rokycany 25 10 8 7 36:24 38
8. SK Senco Doubravka 25 10 6 9 43:44 36